Skocz do zawartości

Cześć Wszystkim.


Putynek

Rekomendowane odpowiedzi

Od piątku zaczynam pracę na OSKP , świeżo odebrałem uprawnienia i jest trochę stresu. Mam nadzieję, na pomoc tego forum;) Pozdrawiam kolegów i koleżanki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam że są dalej ochotnicy którzy chcą brnąć w to bagno gdzie prawie nikt nie ma szacunku do diagnosty. 

Jeżeli masz w planie robić swoją robotę porządnie to unikaj pracy w miejscu zamieszkania i nie daj sobie wejść na głowę. Pamiętaj że skp to nie wszystko i zawsze można spróbować robić coś innego niż dać się poniżać. Znajomi to najgorsze zło jako klient, szkoda nerwów, szkoda wrogów sobie robić.

Wytrwałości i powodzenia w tym ciężkim zawodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
W dniu 7.06.2023 o 13:44, Andrzej89 napisał:

Podziwiam że są dalej ochotnicy którzy chcą brnąć w to bagno gdzie prawie nikt nie ma szacunku do diagnosty. 

Jeżeli masz w planie robić swoją robotę porządnie to unikaj pracy w miejscu zamieszkania i nie daj sobie wejść na głowę. Pamiętaj że skp to nie wszystko i zawsze można spróbować robić coś innego niż dać się poniżać. Znajomi to najgorsze zło jako klient, szkoda nerwów, szkoda wrogów sobie robić.

 

W 100 procentach popieram zaczynam żałować że poszedłem ta drogą mnialo być jak zawsze pieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, swierzak napisał:

mnialo być jak zawsze pieknie

ktoś Ci to obiecał, że tak miało być:) są plusy i minusy i ważne żeby tych plusów bylo więcej - Nowy Rok - nowe nadzieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nesiasps napisał:

ktoś Ci to obiecał, że tak miało być:) są plusy i minusy 

Nikt mi nic nie obiecywał tylko zanim zostałem diagnosta jeżdżąc na bt okazywałem szacunek panu diagnoscie bo tak mnie uczono ale jak nim zostałem to zderzyłem się ze ścianą i tylko słyszę nie to jadę gdzie indziej , wes tu podbij co ci zależy , długo mam jeszcze czekać czy jechać gdzie indziej albo czemu tyle tam nie biorą za taxi czy L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @swierzak to jest właśnie prawdziwa szkoła życia, zderzenie z rzeczywistością w tym fachu jest niestety brutalne, wyobrażenia wyniesione z kursów, szkoleń nijak się do tego mają i dlatego może człowieka dopaść rozczarowanie, ale są i tacy co w zawodzie przepracowali po 30 lat i bez skrzywienia spojrzą w lustro. Powodzenia i wytrwałości.:wink:

Edytowane przez cezary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2023 o 08:19, swierzak napisał:

W 100 procentach popieram zaczynam żałować że poszedłem ta drogą mnialo być jak zawsze pieknie

Niestety jest to jeden z nielicznych zawodów w którym ludzie chcą Ci zapłacić żebyś nie pracował ale w razie W wziął wszystko na swój garb.

W dniu 29.12.2023 o 08:58, swierzak napisał:

Nie zamierzam się poddawać za dużo mnie to kosztowało stresu i pieniędzy tez

Czasami jest lepiej na spokojnie przemyśleć swoją karierę i nie popaść w konflikt z prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.