Skocz do zawartości

Pytanie o wypelnienie zaswiadczenia


lukii

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Proszę o wytlumaczenie bo nie wiem gdzie szukac:

 

Przyjezdza na badanie dodatkowe adr ciagnik siodlowy.

Od kierowcy żądam:

- zaswiadczenia o ogrzewaczu

- zaswiadczenie o zwalniaczu typu IIA

- zaswiadczenie o abs kat I

- sprawdzam organoleptycznie tachograf oraz nalepkę

- sprawdzam ogranicznik predkosci - nalepka ewentualnie o ile to mozliwe plomby itd (wiadomo nie da sie w wiekszosci przypadkow)

Teraz mam pytanie :

 

Wypelniam zaswiadczenie, sa pozycje at,fl,ox,ex2,ex3 - skad mam wziasc dane co dany pojazd spelnia czy fl i at czy fl at ex2. Mowie o tym jesli nie mam do dyspozycji swiadectwa dopuszczenai pojazdu do  przewozu niektorych mat. niebiezpiecznych. (tzw swiadectwa)

Bo wiem jest to ciagnik siodlowy fl to spelnia tez at.

 

Poprosze o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, gruberek11 napisał:

na egzaminie jakie dokumenty otrzymam ?

Takie, które będą Ci potrzebne do prawidłowego wykonania BT, o które oczywiście poprosisz egzaminatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziekuje za odpowiedz. Na podstawie czego zaznaczam rodzaj pojazdu (fl,at,ox) bo w blad mnie wprowadza to ze niektore ciagniki siodlowe maja dodatkowe tabliczki gdzie sa wszystkie rodzaje... na podstawie czego najlepiej na egzaminie wyzanaczac rodzaj pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukii napisał:

to ze niektore ciagniki siodlowe maja dodatkowe tabliczki gdzie sa wszystkie rodzaje...

Jeżeli pojazd spełnia wymagania dla FL to jednocześnie spełnia też wymagania dla AT i z reguły spełnia też wymagania dla EX bo w pojeździe bez przestrzeni ładunkowej dodatkowych obwrowań jest niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag locked this temat

4. Nie dubluj wątków!

Jeśli masz problem, lub potrzebujesz porady napisz tylko jeden wątek w tym dziale, który najbardziej pasuje do tematu Twojej wypowiedzi. Pamiętaj, że zdublowane wątki mogą być usunięte - wtedy sam będziesz miał kłopoty z jego znalezieniem.

https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/166-regulamin-forum-netykieta/#comment-883

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.