Skocz do zawartości

Egzamin praktyczny 27.07.2023


Malinek110

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chce się podzielić doświadczeniem i wiedzą po moim drugim podejściu na egzamin praktyczny.

Pisząc krótko za pierwszym razem byłem słabo przygotowany. Miałem dużo wiedzy, ale powierzchownej. Zaświadczenia znałem z widzenia w sensie gotowe wypełnione oglądałem analizowałem je. W pierwszym podejściu wylosowałem dodatkowe BUS 100(układ hamulcowy) teraz patrząc "banał". Egzaminu nie zdałem z dwóch powodów nie znalazłem tabliczki znamionowej oraz nalepek tachografu i ogranicznika które były za fotem kierowcy przy podłodze(brak wiedzy praktycznej). Drugim problemem było to ze to na egzaminie miałem pierwszy raz zaświadczenie i ksero dowodu w ręce. Niby wiedziałem jak wygląda zaświadczenie i dowód rejestracyjny. Ale egzamin jednak potwierdził że zbyt płytka jest moja wiedza. 

Drugie podejście nazwę to "Inny Świat" zainwestowałem w Siebie wiele godzin nauki. Wyciągnąłem wnioski nauczyłem się doszczętnie Dowodu rejestracyjnego Tabliczki znamionowej Wszystkich zaświadczeń do wypełnienia. Fundamentalnie wyuczone wyposażenie i warunki ADR, GAZ,BUS 100,Oznaczenie opon. Kontrola ustawianie geometrii kół. Nauczyłem sie regulaminów EKG ONZ w sensie który odpowiada za co. 

Moje zadanie na Drugim Egzaminie Seicento LPG pytanie z kąd wiadomo że ten zbiornik jest do tego auta.(wiadomo wypelnic zaswiadczenie) Pytanie o sprawdzenie szczelności obudowy wielozaworu po co ona jest. pokazac filtr fazy lotnej i ciekłej i po co pętla. egzamin trwał 20 minut pytania trwały około 3 minuty szybkie piłki.

Kończąc mój wywód Atmosfera tego dnia na egzaminie super od samego przywitania przy bramie parkingu do samego końca egzaminu. Egzaminatorzy nie wprowadzali w maliny wrecz przeciwnie :)  Tego dnia nie zdały tylko 2 osoby prawdopodobnie. Ogólnie poziom przygotowania kandydatów bardzo zróżnicowany. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.