Skocz do zawartości

Witam.Testuję program norcom i mam pytnko.


gabi80

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjeżdza pojazd z nowo zamontowaną instalacją gazową.ma ważne badanie okresowe,co wybieram aby zrobić sam gaz?W ikonach po lewej stronie nie mam dodatkowego gaz co wybrać czy z ręki to trzeba dopisać. Proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, gabi80 napisał:

Przyjeżdza pojazd z nowo zamontowaną instalacją gazową.ma ważne badanie okresowe,co wybieram aby zrobić sam gaz?

Jesteś diagnostą ?

Z jakiego powodu chcesz, jak napisałeś, "zrobić sam gaz" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gabi80 napisał:

Przyjeżdza pojazd z nowo zamontowaną instalacją gazową.ma ważne badanie okresowe,co wybieram aby zrobić sam gaz?W ikonach po lewej stronie nie mam dodatkowego gaz co wybrać czy z ręki to trzeba dopisać. Proszę o info.

Kiedyś, dawno, było takie badanie. Było lecz się zbyło. Teraz jest ściśle połączone z okresowym i nie można "samego gazu" zrobić. Zamiast testować program, to może wpierwej warto obowiązujące przepisy poznać. Byłbym wdzięczny za wskazanie z ustawy i/lub rozporządzenia badania na "sam gaz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, gabi80 napisał:

co wybieram aby zrobić sam gaz?

A po co chcesz coś takiego uczynić?

10 godzin temu, gabi80 napisał:

Przyjeżdża pojazd z nowo zamontowaną instalacją gazową

Co nas interesuje nowozamontowana instalacja gazowa? Tak dla przypomnienia zajrzyj do cennika - tak będzie najprościej - i zobacz cóż to za pozycja 1.2 oraz jej składowa 1.15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, gabi80 napisał:

co wybieram aby zrobić sam gaz

Pojazd do założonej instalacji dostaje homo - z tymi kwitami do WK które wpisuje go do DR - nie ma badania  GAZ bez pojazdu do niego przypisanego - nie trzeba potwierdzać przez SKP jego montaż - to tak łopatologicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O #Solaris obawiam się, że w zakamarkach niektórych apek takie możliwości pozostały. Tak, jak wyżej zapodałem, jeszcze kilka lat temu "załącznik nr 10" spotkałem.

Już mi proszę ładnie się przyznać, kto do dzisiaj wystawia toto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, gabi80 napisał:

co wybieram aby zrobić sam gaz?

Bardzo mnie ciekawi dlaczego ktoś chce robić badania na sam gaz 🤔 może ja czegoś nie wiem i się dowiem.

Jeśli chodzi o wpis GAZ/LPG w dowód w WK to ścieżka jest taka:

"UZYSKANIE ADNOTACJI W DOWODZIE REJESTRACYJNYM: GAZ, VAT/PIT/CIT, HAK, TAXI, L, EURO (KT-12)

WYMAGANE DOKUMENTY

Wniosek (dostępny w urzędzie lub na stronie internetowej).

Załączniki:

  • oryginał dowodu rejestracyjnego,
  • oryginał zaświadczenia o przeprowadzonym badaniu technicznym w przypadku przystosowania pojazdu
    do ciągnięcia przyczepy lub TAXI, VAT, PIT, CIT oraz L;
  • oryginał faktury VAT lub rachunku za montaż instalacji gazowej (dotyczy adnotacji "GAZ"),
  • oryginał wyciągu ze świadectwa homologacji sposobu montażu instalacji przystosowującej pojazd do zasilania gazem lub świadectwa homologacji montażu dodatkowej instalacji R115 (dotyczy adnotacji "GAZ"),
  • w przypadku załatwiania sprawy przez pełnomocnika wymagany jest dokument stwierdzający udzielenie pełnomocnictwa  (wzór do pobrania poniżej),

Do wglądu:   oryginał dowodu osobistego lub paszportu lub karty pobytu."

źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.