Skocz do zawartości

Podwyżki na SKP - Nasz Wspólny cel !


auto-centrum

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanki i Koledzy - właściciele Stacji Kontroli Pojazdów
 
Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą inicjatywą (link poniżej), mającą na celu skonsolidowanie sił i stworzenie realnego potencjału do podjęcia rozmów z nastającą nam właśnie nową władzą, w temacie urealnienia opłat za badania techniczne pojazdów.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zjednoczyliśmy się by zadziałać tylko dla tego JEDNEGO dla nas wszystkich najważniejszego celu – PODWYŻKI OPŁAT ZA BADANIA! "

Jako diagnosta pod czymś takim się nie podpiszę.

Edit: Chyba, że to tylko do właścicieli jest skierowane to spoko, tyle że to podobno forum diagnostów jest

Wysłane z mojego XQ-DC54 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja pisałem, że nie poprę protestu "diagnostów", z tego właśnie powodu, nagadali mi od łamistrajków, pokazując na czym im tak naprawdę zależy.  😏

A mnie to obeszło jak woda kaczkę. 🤣

 

Pisałem też kiedy mogę taką inicjatywę poprzeć ... 

Wcześniej na emeryturę przejdę, jak dożyję, niż coś się zmieni w tych inicjatywach.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój rozum. A ten temat powinien zostać zamknięty wzorem anonsów o pracę, bo już się podobna duskusja odbywała i chyba trwa nadal pod tytułem "Śmieszne ceny za badania", czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IVVO locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.