Skocz do zawartości

Witam


swierzak

Rekomendowane odpowiedzi

Ta nauka ten stres wszystko na marne po to żeby podbijać jak leci ?

2 minuty temu, Paprock napisał:

No zawód ze starszymi paniami to super extra prima sort zawód. 

Przepraszam słownik panami 😀

Panowie pytam i proszę o odp czy to u was też tak wygląda niechcialbym sobie nie przyjemności narobić na samym poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielu stacjach, niestety, tak to wygląda. Siedzi niereformowalny stary dziad i jest najmądrzejszy. Także szukaj obsady bliższej swemu peselowi, żebyście zgrany zespół stworzyli. Na zgredów szkodza marnować czasu. Zero przyjemności z roboty, co zresztą już zauważyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie klienci zaczęli strasznie na mnie psoczyc że sobie wymyślam Bóg wie co jak tabliczkę sprawdziłem  a współpracownicy nie przyjęli mnie z entuzjazmem 

Panowie poradcie co z tym zrobisz szkoda mi rezygnować 5 km do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Paprock napisał:

Dojdą skargi do szefa i sam cię wywali. Po co na to czekać. 

Szukać innej stacji sugerujesz mnialem zastąpić jednego bo na emeryturę jeden idzie 

Inaczej to sobie wszystko wyobrażałem kurs egzamin takie profesjonalne podejście a tu taka klapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZUKAJ LEPSZEJ ROBOTY! Na na co bić pianę, jak ci się nie podoba układ w obecnej pracy. Masz ochotę walczyć z wiatrakami, to walcz, ale obstawiam, że wraz ze starymi diagnostami odejdą też zmanierowani przez nich klienci. I tu szef wkroczy, jak zobaczy, że obroty drastycznie spadły. I co, myślisz, że winą za taki stan rzeczy zostaną obarczeni diagności, którzy na emeryturę odeszli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tyłu was tu jest po fachu a tylko jeden jedyny Paprocki dziękuję bardzo

2 minuty temu, Paprock napisał:

SZUKAJ LEPSZEJ ROBOTY! Na na co bić pianę, jak ci się nie podoba układ w obecnej pracy. Masz ochotę walczyć z wiatrakami, to walcz, ale obstawiam, 

Z wiatrakami nie zamierzam walczyć bo obiło mi się o ucho co i jak ale tutaj letka przesada wjeżdża golf rejestrujemy Clio i klienci wymagają tego odemnie bo tu tak jest było i będzie no chyba nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, swierzak napisał:

Panowie tyłu was tu jest po fachu a tylko jeden jedyny Paprocki dziękuję bardzo

Bo chyba nic już nie można dodać do jego wypowiedzi. Taka jest rzeczywistość i niestety na szybką zmianę się nie zanosi. Od czasu do czasu wyprowadzą kogoś w kajdankach z SKP ale najwyraźniej częstotliwość tej "usługi" jest zbyt niska skoro niewiele to zmienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekaj jak najszybciej z takiej "" poczty" . Diagnostą na emeryturze nie zależy i klepią jak leci bo jak straci uprawnienia to i tak ma za co żyć . 

Uważam że diagnosta który ma emeryture powinien miec zabrane z automatu uprawnienia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, danielg539 napisał:

Bo chyba nic już nie można dodać do jego wypowiedzi.

Dokładnie tak jest.

Poza tym jak napisałeś o pracy ze starszymi paniami, to pomyślałem, że to jakaś prowokacja.

Popracuj też nad pisownią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to żadna prowokacja dzięki za odp trzeba się z tym przemęczać i czekać na lepsze czasy

9 minut temu, kosma napisał:

 

Popracuj też nad pisownią.

Popracujemy od 3 miesięcy mam uprawnienia a z forum korzystam pierwszy raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Miałem podobny problem (dawno to było)- wytrwałość i stanowczość pomogły. Starszy zdezerterował (uciekł do poprzedniej stacji), a młodszy pomału dostosował się. Co prawda tylko podstawowa stacja, ale klienci nie mają problemu - "który diagnosta dzisiaj jest". Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2023 o 09:44, swierzak napisał:

Inaczej to sobie wszystko wyobrażałem kurs egzamin takie profesjonalne podejście a tu taka klapa

Co do zasady każdy z Was ma dwa spojrzenia na zawód. Pierwsi stają się szeryfami a drudzy ofiarami systemu.

W dniu 28.12.2023 o 09:44, swierzak napisał:

Szukać innej stacji sugerujesz mnialem zastąpić jednego bo na emeryturę jeden idzie

Będziesz miał bardzo ciężką przeprawę. Musisz porozmawiać z kolegami, że swoich klientów niech obsługują sami i na swój sposób. Ty będziesz pracował po swojemu - kwestia tego czy zależy Ci na tych uprawnieniach czy podchodzisz do nich lekceważąco. Tu niestety jest jeszcze szef, który albo pozwoli Ci pracować i zmieniać oblicze swej stacji albo się rozstaniecie ze względu na przerób.

W dniu 28.12.2023 o 09:53, swierzak napisał:

Panowie tyłu was tu jest po fachu a tylko jeden jedyny Paprock

To jeden z ostatnich wytrwałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.