Skocz do zawartości

Pieczątka przybita w adnotacje


oskpszef

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kolega przybił pieczątkie o badaniu technicznym w adnotacje urzędowe i sąsiedni wydział komunikacji doniósł do naszego wydziału o zaistniałej sytuacji i pewnie kolega będzie miał postępowanie w naszym Starostwie moje pytanie co mu za to grozi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już taka bieda że na drukowaniu zaświadczeń się oszczędza? Konsekwencje powinien ponieść, to go czegoś nauczy. Taka pieczęć kłuje w oczy, tym bardziej że teraz wymiana DR nie jest obowiązkowa więc można zaświadczeń cały segregator nazbierać i nikt się za to nie przy..li. To nie jest odmienna interpretacja przepisu, myślał że jest debeściak to niech teraz kombinuje jak się z tego wytłumaczyć. 

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, oskpszef napisał:

co mu za to grozi

W gradacji kar dla diagnosty za przewinienie jest ...... utrata uprawnień na lat pięć. Czy tak się stanie ? Nadzór zdecyduje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już spotkałem podobne wpisy i to od diagnostów i od wydziałów komunikacji

image.thumb.jpeg.32f7c782be51e8d3665afa4b49daf564.jpeg

a już szczytem inteligencji była zapisane w adnotacjach  lista zakupów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
3 godziny temu, oskpszef napisał:

moje pytanie co mu za to grozi .

Poklepią po ramieniu, wypiją po piwie, może setce, wypalą po jednym. 

A na poważnie, co cię to obchodzi, skoro sam pisałeś 

Cytat

A czemy właściciel SKP ma odpowiadać za błędy diagnostów śmieszni jesteście jak źle zrobicie badanie techniczne to wy finansowo odpowiadajcie a nie kozłów ofiarnych szukacie panowie.

Skoro żle zrobił, niech odpowiada, w końcu o to ci chodziło 😏 

 

:516:

Edytowane przez Mecher
  • Super 1
  • Piwo 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że ten tekst gdzieś padł,tylko znaleźć nie potrafiłem👍👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wojteczek napisał:

Taka pieczęć kłuje w oczy, tym bardziej że teraz wymiana DR nie jest obowiązkowa więc można zaświadczeń cały segregator nazbierać i nikt się za to nie przy..li....

kłuje nawet przy kontroli jak pokaże ktoś DR, natomiast ja idę teraz na zbieranie zaświadczeń a DR leżą schowane i są tylko wyciągane jak jedzie się na OBT, reszta niech sprawdza w CEP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wojteczek napisał:

myślał że jest debeściak

Ja bym się tam na diagnoście jako takim, nie pastwił tak od razu. Dlatego taki a nie inny, jest mój post powyżej.

 

Bo jedną z możliwości jest, że właściciel sam tak zrobił, dlatego się teraz zastanawia. 

Mogło też być, że właściciel tak nakazał, więc była to powszechna procedura na stacji, w takiej sytuacji rykoszetem też by raczej dostał, chyba.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, robertos napisał:

zeszłoroczny wpis

Ale jaka ładna ramka zrobiona :) postarał się ktoś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnosta się wklepał w adnotacjach - to kryminał tango... 

Ale WK wpisując "korektę" VIN-u to jest OK 

 

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mecher napisał:

Skoro żle zrobił, niech odpowiada, w końcu o to ci chodziło 😏 

I to jest największa patologia tej branży... Wszędzie to firma odpowiada za ew. błedy pracownika. Nawet za źle wykonane ZK odpowiada firma, która je wykonała, więc siłą rzeczy zależy jej na tym (a przynajmniej powinno), aby ZK wykonać jak najlepiej.

A na SKP pełen XIX wieczy kapitalizm... Szef nic nigdy nie wie o cudach na linii. A jak "automat do pieczątek się popsuje",  to zatrudnia się nowego pracownika i dawaj dalej z tematem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z dorysowaną kratką do wpisania terminu to nawet z sąsiedniego powiatu ;)  Pewnie to kolejny powiat po lubartowskim i parczewskim, gdzie kontrola nad SKP nie funkcjonuje... Kiedyś opowiadał mi gość, że jak pojechał autobusem na tamtejszą OSKP to oprócz opłaty za OBT autobusu doliczyli mu za autobus szkolny i miejski choć ani jednym ani drugim nie był - wolność Tomku w swoim domku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, danielg539 napisał:

Ten z dorysowaną kratką do wpisania terminu to nawet z sąsiedniego powiatu ;)  Pewnie to kolejny powiat po lubartowskim i parczewskim, gdzie kontrola nad SKP nie funkcjonuje... Kiedyś opowiadał mi gość, że jak pojechał autobusem na tamtejszą OSKP to oprócz opłaty za OBT autobusu doliczyli mu za autobus szkolny i miejski choć ani jednym ani drugim nie był - wolność Tomku w swoim domku...

Za to w Świętokrzyskim jest stacja która robi autobusy po 150 zł

18 godzin temu, Jacdiag napisał:

Diagnosta się wklepał w adnotacjach - to kryminał tango... 

Ale WK wpisując "korektę" VIN-u to jest OK 

 

Jak dla mnie rubryka Adnotacje urzędowe jak sama nazwa wskazuje zarezerwowana dla urzędu/urzędnika.

Stacja nie jest urzędem, ani diagnosta urzędnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko autobusy,kto ma więcej taboru płaci mniej,zniżki są na ciągniki, naczepy, samochody ciężarowe dla handlarzy i nie tylko w swietokrzyskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, to z rozpędu chyba to zrobił. Wszystkie stemple jego, a w adnotacjach wcisnął nawet imienną. Dlatego, niestety, fotkę rozmazałem. RODO, czy coś...:ph34r:

Pieczątka w adnotacjach.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to interesuje co kieruje tymi ludźmi, co sprawia że decydują się dosztukować jeszcze na sąsiedniej stronie kratkę? Rozumiem że jakiejś usterki nie widzieli przy pojeździe, może kuzyn któremu koniecznie chcą pomóc, może dla $, ale czemu ten termin następnego badania musi być koniecznie wpisany w DR? Będzie bardziej ważny niż na zaświadczeniu czy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kieruje, co kieruje... Wiadomo, że głupota. To ci wszyscy specjaliści dzięki którym dobrobyt w branży mamy. Szkoda tylko, że nic z nimi nie robimy a tylko narzekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kruhy84 napisał:

Jak dla mnie rubryka Adnotacje urzędowe jak sama nazwa wskazuje zarezerwowana dla urzędu/urzędnika.

Ale dla VIN-u jest zarezerwowana rubryka oznaczona literą "E" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.