Skocz do zawartości

David Gilmour koncert


waldorff

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Chcialem sie dowiedziec czy ktos szanownego grona diagnostow wybiera sie na koncert do Gdanska bo ja tak i mam nawewt bilecik sektor A1. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jako rozgrzewka przed właściwym koncertem bedzie grał mieszkaniec trójmiasta....jego zespół nazywa się '8 na 15' czy 'z 15 zostało 8' dokładnie nie pamiętam ale coś w tym stylu :mrgreen:

A podczas koncertu będą sprzedawane po promocyjnych cenach bursztyny i muszle-sedesowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robicie ale to przecie nie wystep mandaryny ja np. czekalem na koncert floydow w Polsce cale zycie pisze floydow bo zabraknie masona ale on juz nie ma kondycji widac bylo na live8 a waters no wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robicie

Żle to odebrałeś....po prostu powodujemy uśmiech na twarzach zmęczonych diagnostów.

A jak ktoś jedzie z forum to na pewno napisze i poznasz że jaj sobie nie robi.

A jaja sobie robimy/nabijamy się z samych siebie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiol ty sie Kaźmirz nie nerwujsja. Podzielamy Twoją radość. Szczególnie ,że sam ostrzyłem sobie zęby na ten koncert. Z pewnością jest to niepowtarzalna okazja. Niestety sprawy finansowe nie pozwolą mi na nim być. Poza tym znając zdolności polskich organizatorów do tego typu imperez nie chcę, stojąc w odległym rzędzie, widzieć wykonawcę na telebimie dwu-calowym oddalonym ode mnie o 100 metrów. :roll: Ostatecznie nie każdy ma bilet do sektora A1. Podobno większość została wykupiona przez typów o podejrzanej proweniencji z Warmińsko-mazurskiego ;)

 

Sebastian. Takie występy to ja daję tylko w Zielono Górskiem. Tylko tam potrafią docenić prawdziwego artystę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedzialem organizatorzy nie popelnia bledow z tamtego roku pozatym to ma byc ostatni wystep Gilmoura po trasie no i renoma organizacji specow pracujacych dla PF przygotowujacych koncerty daja jakas gwarancje super widowiska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chłopaki jutro rozpoczyna się u nas (tzn. w Jarocinie) słynny w XX wieku Jarocin Festiwal (kiedyś Festiwal Muzyków Rockowych) przyjeżdzajcie do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy był to udany festiwal, czy "komercyjny szajs" odpowiem w poniedziałek (po koncercie).

 

[ Dodano: 23-08-2006, 16:54 ]

Festiwal był super, nie słyszałem ani jednej negatywnej wypowiedzi dotyczącej bezpośrednio tej imprezy. Jeśli chodzi o pozostałe sprawy to pomimo obowiązującej na terenie miasta prohibicji z kupnem alkoholu niestety większość "potrzebujących" nie miała problemu (przynajmniej tak mówili). Organizatorzy chwalą się, że sprzedali ponad 9 000 wejściówek i karnetów (impreza trwała 3 dni).

Nie zanotowano żadnych burd ulicznych czy awantur, co często miało miejsce kilkanaście lat temu. W przyszłym roku festiwal będzie na 99 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.