Skocz do zawartości

Pomożecie ???


k2ryszard

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóż Wierzejskiemu wymyślić hasło wyborcze!

"W piątek muszę oddać do druku projekt bilbordu na Warszawę. Będzie tam moje zdjęcie i hasło. Jakie? Jeszcze się nie zdecydowałem. Do jutra do wieczora (do 20.00) czekam na propozycje, przedstawione na meila" - pisze w swoim blogu Wojciech Wierzejski.

"Hasło wyborcze LPR w kraju brzmi: Silna Rodzina, Silna Polska. Ja chciałbym na swoje plakaty i bilbordy wypisać coś bardziej specyficznego, warszawskiego. A jednocześnie, żeby zgodne było z profilem ideowym LPR: rodzina, patriotyzm, wartości, idee, zasady, wychowanie, tradycja, kultura, uczciwość, honor, duma, godność, sprawiedliwość. Ale też takie hasło, które niosłoby przekaz programowy: (1)uwłaszczenie spółdzielców i lokatorów, (2)wspieranie polskich (nie: zagranicznych!) przedsiębiorców, (3)bezpieczna edukacja, (4)ład moralny w sferze publicznej. Wszystkiego nie da się zapisać w paru słowach. Mogę odwołać się do moich atutów: (1)młodość (mam 30 lat, jestem najmłodszym kandydatem), a zatem entuzjazm, energia, bycie „poza układem”, otwartość na zmiany; (2)doświadczenie: byłem przez kilka lat samorządowcem, radnym sejmiku, wicemarszałkiem województwa (inni, poważni kandydaci to ex-premierzy i prezesi banków), potem eurodeputowanym; (3)koncyliacyjność, zdolność do kompromisu - tak! właśnie tak! - wbrew medialnym stereotypom - zbudowałem na Mazowszu funkcjonującą do dziś koalicję rządzącą: PSL – LPR – PIS – PO; a ponadto z ramienia LPR uczestniczę zawsze w zespołach negocjacyjnych-koalicyjnych, dodam, że przeważnie z powodzeniem (jak pokazały to choćby ostatnie dni).

 

Wiem, że mogę liczyć na moich sympatyków, jeśli chodzi o pomysły na kampanię. Ostatnio otrzymuję setki listów i meili właśnie z pomysłami, propozycjami, uwagami. Spora część to bardzo rozsądne rzeczy. Wiele mnie uczą. Dlatego postanowiłem zwrócić się do czytelników mojego bloga z propozycją wsparcia mnie pomysłami. W piątek muszę oddać do druku projekt bilbordu na Warszawę. Będzie tam moje zdjęcie i hasło. Jakie? Jeszcze się nie zdecydowałem. Do jutra do wieczora (do 20.00) czekam na Państwa propozycje, przedstawione na meila. Wiecie, o co mi mniej więcej chodzi. Propozycja, która wygra i znajdzie się na bilbordach będzie godnie nagrodzona finansowo. Słowa dotrzymuję. Czekam." Masz pomysł na hasło? Wyślij je na adres redaktor_wydania@portal.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.