Skocz do zawartości

STACJA 2000 v. 8.0.2. [19-02-2007]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

- modyfikacja (Export BTP do CEPiK'u) - wdrożenie nowych procedur przesyłu informacji (v.4.1.0)

- nowa opcja (BTP Edycja) - typ dowodu rejestracyjnego [CEPiK]

- nowa opcja (BTP Edycja) - powód zatrzymania dowodu rejestracyjnego [CEPiK]

- modyfikacja (Operator Systemu) - nowe pola baz danych: IMIĘ, NAZWISKO diagnosty [CEPiK]

- modyfikacja (BTP Edycja) - domyślnie numer silnika zostaje wypełniony znakami '----'

- modyfikacja (BTP Edycja) - negatywny wynik BTP ==>> nie pobrano opłaty ewidencyjnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmian jest bardzo dużo - ale większość niewidoczna dla diagnostów :(

Dużo modyfikacji to przystosowanie programu dla potrzeb systemu CEPiK ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CEPiK już działa - ale tylko dla 10 SKP w Polsce. Ale - działa :D

Okres pilotażowy trwa od kwietnie 2006 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest przyczyna poznej aktualizacji programu Stacja 2000? U mnie dziala jeszcze wersja 7.7.8.0, a na forum omawiane sa 3 nowsze :( ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- modyfikacja (BTP Edycja) - negatywny wynik BTP ==>> nie pobrano opłaty ewidencyjnej

 

A mozna zrobić zeby tylko przy okresowym była mozliwość pobrania opłaty (przy pierwszym juz nie)

 

I jeszcze przy pierwszym zablokowac datę pierwszej rejestracji w KRAJU - bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest przyczyna poznej aktualizacji programu Stacja 2000? U mnie dziala jeszcze wersja 7.7.8.0, a na forum omawiane sa 3 nowsze :( ?

Taka, że zmiany było w pewnym momencie bardzo gruntowne (bezpieczeństwo danych) i wąsko wyspecjalizowane (CEPiK) - na tyle, że dostały je (m.in. dla potrzeb testowania danych) wybrane SKP. Wybrańców było kilkunastu - cała reszta śmiga na starszych wersjach systemu ...

 

Tak czasami jest :D

Zasada jest taka, że ijm ;-) dłuższa przerwa, tym bardziej istotne - z naszego punktu widzenia - zmiany w programie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś umieściliśmy ją na serwerze - kilkadziesiąt minut temu zresztą ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce przyspieszyć pobieranie, proszę na chwilkę wyjść z programu STACJA 2000 - tak na 5-10 minut, do czasu podmiany wersji na nową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skoro rozpoczęty jest tutaj "koncert życzeń" to pytanie: w opcjach Dowód rej. typ jest do wyboru DR;BR;PC;PW a jest możliwość dołożyć: pokwitowanie policji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tego w opcjach CEPiK :(

Tak czy siak - trzeba się wpasować w bieżące ustawienia lub wypisać pewne rzeczy w uwagach ...

 

Po mojemu - nie ma wtedy dowodu, więc to pole powinno być puste ...

Ale - pomyślę nad unowocześnieniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szukanie po nr nadwozia:

W starszej wersji brałem dowód i wpisywałem np: 6 lub 5 ostatnich jak chciałem, a teraz muszę policzyć w DR cyfry np.:5 od końca, a potem jeszcze w programie muszę policzyć kratki żeby wiedzieć od której zacząć.

Moim zdaniem jest to utrudnienie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to utrudnienie

Moim też - ale pewne ograniczenia w tym momencie wynikają z położenia większej wagi na bezpieczeństwo danych.

Dajcie nam troszkę czasu na dopracowanie szczegółów. :D

 

Zgłoszenia wszelkich niedociągnięć, błędów i sugestii - mile widziane ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od kilku dni na ikonie Stacji 2000 pojawilo sie czerwone przekreslenie w formie krzyza. Co to oznacza bo ja nie wiem? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie macie możliwości pobierania nowych wersji przez Internet.

Sprawa pod kontrolą ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.