Skocz do zawartości

Rysunek technologiczny stanowiska kontrolnego ?


markes30

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dokładny ma być rysunek technologiczny stanowiska kontrolnego dołączany do wnosku o sprawdzenie zgodności wyposażenia i warunków lokalowych, z wymaganiami?

Czy coś takiego to przesada:

http://www.fudim.com/pobierz/skp_pow35t_24m.pdf

 

Jeśli można prosić to zamieście przykładowe szkice sytuacyjne i rysunki technologiczne stanowisk.

 

Jeśli ktoś rysował coś w AUTOCAD-zie to tu są do pobrania przykładowe rysunki :

 

http://www.fudim.com/index.php?go=pobierz/tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykserowałem rysunki z projektu budowlanego, szkic sytuacyjny z umiejscowieniem budynku względem drogi, rzut budynku, szkic instalacji technologicznej z łapaczem oleju. Wszystko miałem w projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko miałem w projekcie.

 

Fajnie miałeś ja muszę rysować 6 stacji i szukam najprostszego rozwiązania. Ale jak ty kserowałeś projekt to mnie raczej rysowanie w AUTOCADzie czeka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś zrobiłem podobnie jak Psuj - skserowałem w powiększeniu fragment projektu, na to naniosłem za pomocą linijki, ołówka i tuszu rozmieszczenie wszystkich elementów wyposażenia i było OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy umieszczą swoje schematy SKP i rysunki z zagospodarowaniem terenu SKP polecą punkty pomógł kolega Robert OSKP już otrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dla wszystkich, którzy umieszczą swoje schematy SKP i rysunki z zagospodarowaniem terenu SKP polecą punkty pomógł kolega Robert OSKP już otrzymał.

 

a po co Ci to ??

nie potrzebujesz czasem dla swoich stacji??

zagospodarowanie terenu SKP masz na mapie do celow projektowych w projekcie budowlanym, a rysunek zagospodarowania hali rowniez powinien tam byc, wiec nie wiem w czym tkwi problem?

Projekt technologiczny, a przy tym rysunki technologiczne powinny spelniac wymagania okreslone Prawem Budowlanym, w wiekszosci i tak ich nie spelniaja i TDT akceptuje rysunki :D na kartce formatu A4 z narysowanymi na kolanie urzadzeniami - ot tak sie nie znaja.

Moze napisz jakie masz wymiary SKP na ktore potrzebujesz rysunki a ja postaram sie pomoc :D:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze napisz jakie masz wymiary SKP na ktore potrzebujesz rysunki a ja postaram sie pomoc

Rysunki mam już zrobione w AUTOCADzie (link do przykładowych rysunków w pierwszym poście ) nie każdy jednak ma dostęp do AUTUCADa i jako "właściciel tematu" chce by zostało dla potomnych. Taki altruista ze mnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wystarczyły praktycznie wykonane odręcznie szkic usytuowania stacji względem ulic (dojazd) oraz oriętacyjne rozmieszczenie głównych przyrządów,pomiary i wymiary DT nie interesuą bo i tak wykonują własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.