Skocz do zawartości

STACJA 2000 v. 8.0.3. [12-03-2007]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

- modyfikacja (BTP Edycja) - algorytm wyszukiwania marki i modelu pojazdu po numerze nadwozia

- usunięcie błędu (BTP - uwagi) - kopiowanie poprawnego numeru nadwozia (nabijanie numerów)

- nowa opcja (BTP Edycja) - zmiana sposobu wyszukiwania BTP (kolejność pól: numer rejestracyjny -->> numer nadwozia)

- modyfikacja (BTP Edycja) - kontrola daty następnego BTP pod kątem roku przestępnego

- modyfikacja (Aktualizacja programu do nowej wersji) - archiwizacja z unikalną nazwą

- modyfikacja (Export BTP do CEPiK'u) - zwiększenie kontroli poprawności eksportowanych danych

- nowy dokument (PDF) - [wersja ujednolicona - 2007.02.15] Dz.U.2005.108.908 z późn. zm. - PRAWO O RUCHU DROGOWYM

- nowy dokument (PDF) - [wersja ujednolicona - 2006.02.15] Dz.U.2003.192.1878 z późn. zm. - rozporządzenie MI z dnia 27 września 2003 r. - w sprawie szczegółowych czynności organów w sprawach związanych z dopuszczeniem pojazdu do ruchu oraz wzorów dokumentów w tych sprawach

- nowy dokument (PDF) - [wersja ujednolicona - 2007.02.15] Dz.U.2004.204.2088 z późn. zm. - USTAWA O TRANSPORCIE DROGOWYM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle jade na7.7.8.0

Cyferki się dostaje za zasługi ;) . Tomek nie podskakuj bo dostaniesz od Gosi wersje 4.5.2 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nową wersję. Mam do niej jedną uwagę. Poprzednio w miejsce DR wpisywałem przy pierwszej rejestracji nr briefu.Obecnie nie ma takiej opcji.Może by stworzyć w tym celu wolne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.