Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

dudkowski

Rejestracja motoru wyrejestrowane w latach 80

Polecane posty

dudkowski

Klient posiada motor wyrejestrowany j.w.Chciał zarejestrować go ponownie posiada wszystkie dokumenty czy jest możliwość zarejestrowania go ponownie na obecnie panujących zasadach.W WK powiedziano że można go zarejestrować jako unikatowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blakop

Nalezy sprecyzować co oznacza słowo wyrejestrowany w jego przypadku. Czy było to tylko wycofanie czasowe (potocznie nazywane wyrejestrowaniem), czy też wyrejestrowanie z powodu kasacji (do którego w tamtych czasach faktycznie najczęściej nie dochodziło, bo nie nakładało na właściciela przedstawienia dokumentów potwierdzajacych jego faktyczną fizyczna kasację)- potocznie nazywane wyrejestrowaniem na stałe.

Przy tym drugim wariancie rzeczywiście tylko opinia rzeczoznawcy, że jest unikatowy wchodzi w grę + limity wiekowe (w zasadzie, bo w praktyce nieraz trudno okreslić faktyczną przyczynę wyrejestrowania, a co za tym idzie dalszy tok postepowania lezy w całości w gestii i dobrej lub niedobrej woli organu rejestrujacego) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudkowski

Najprawdopodobniej wyrejestrowano żeby nie płacić OC i podatku drogowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.