Skocz do zawartości

Gadżety reklamowe - ramki do tablic rejestracyjnych ...


Norbert Jezierski

Czy jestem zainteresowany zakupem ramki do tablic rejestracyjnych ?  

33 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś zainteresowany ? Zamówimy większą ilość (czytaj -->> będzie taniej).

Pytanie tylko - ile osób jest chętnych na coś takiego ?

 

Reklama będzie zachęcała do wejścia na forum - a więc www.diagnosta.pl, ew. napis: a' la "wszystko o ... Badaniach Technicznych Pojazdów"

 

Na logo nie mamy co liczyć na takiej powierzchni :(

 

GŁOSUJCIE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wymyślajcie - tyle, że tam wiele miejsca nie ma na cokolwiek. No i musi być raczej jeden wspólny dla wszystkich - choć jak będą dwa hasła, to też spróbuję wynegocjować dobrą cenę.

 

Nie sądzę, żeby ta była większa niż kilka złotych za komplet 2 sztuk ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Właśnie - naobiecywał naobiecywał i nic...

 

Ja chce taką"NORCOM - The best site ever" - może być z tym fajnym zygzakiem koło nazwy firmy 8)

 

PS Bo rozumiem, że w ramach lizustwa będą jakieś ulgi - prawda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mnie przydusicie to w przyszłym tygodniu coś postanowię. Adresy pozbierałem, cen - jeszcze nie :nook

 

Aleeeeeee, potrzebuję różnych form nacisku z Waszej strony !! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam na razie firmę nr 1 - bo z Poznania i robiła już dla kilku moich Klientów.

Ale - nie wykluczam innych ofert.

 

Pytanie jednak zasadnicze - co tam umieszczamy ?

 

http://www.utal.com.pl/ramki.htm

 

http://www.patrex.elblag.pl/strona.php?id=201&lang=pl

http://pit.vanet.pl/unital/html/page.php?a=2&l=pl

http://www.em-sj.pl/prod02.htm

http://www.podkladki-adamus.pl/oferta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeee, NORCOM-u jakoś tam nie widzę ...

 

Postaram się wieczorkiem śmignąć jakiś projekt ... :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo widzę tło niebieskie litery biłe . tło liter odblaskowe ewętłalnie litery w zestawieniu bedzie widać, który układ jest lepszy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee - jak będzie tylko o badaniach i diagnostach to my z sis nie bierzemy :-?

 

Niech będzie bardziej o forum, albo wogole o dopuszczaniu pojazdów do ruchu...

 

[ Dodano: 18-07-2007, 17:28 ]

Albo niech będzie tak - wszyscy weźmiemy ramki z reklamą NORCOM o dowolnej treści, a Norbert w zamian np. opłaci nam roczne ubezpieczenie za samochód. To chyba uczciwy układ - prawda? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Witajcie

 

Nurtuje mnie pewien problem związany z ramkami tablic rejestracyjnych. Może pomyślicie, że się czepiam, ale mam wątpliwości dotyczące przepisów. Otóż w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 16 grudnia 2003 roku, w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach, (Dz.U.Nr 227, poz. 2250 z 2003r), w załączniku numer 1 (słynna tabela), w punkcie 1.3 "Oznaczenie pojazdu" widnieje pod punktem numer 3 "ozdobienie tablic rejestracyjnych"... Z tego, co słyszałem, koledzy po fachu po zachodniej stronie granicy nie dopuszczają juz tablic z ramkami i opisami serwisów bądź dealerów samochodów. Pytanie natury technicznej: czepiać się, czy też nie? Jest to niewątpliwie ozdobienie tablicy rejestracyjnej, pytanie tylko jak rozumieć to "ozdobienie"...

Będę zobowiązany za głos w dyskusji.

 

Pozdrawiam

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas co Polak to prawnik i całe życie szuka tylko luk w przepisach ;) Jak dla mnie ramka nie ma nic wspólnego z tablicą, i napis na ramce nie jest ozdobą tablicy ;) No tak czy inaczej nie słyszałem jeszcze o kłopotach kierowców z tych powodów.

Myślę, że ustawodawca miał na myśli umieszczanie na samej tablicy dod. oznaczeń, symboli itp - np samowolne umieszczanie herbu miasta, czy np naklejki z eurobandem w miejsce flagi - to jest zakazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej: czepiać się, czy też nie?

Jeżeli przyjąć, że ramka zasłania część tablicy rejestracyjnej (a zasłania) to jest ona czymś tam ozdobiona, jeżeli jest zamocowana do pojazdu przy pomocy wkrętów to łby wkrętów ozdabiają w jakiś sposób tablicę rejestracyjną, jeżeli nie przynosisz zysków z tytułu "pogonienia" klienta za tablicę rejestracyjną to odpowiedź jest oczywista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
"ozdobienie tablic rejestracyjnych"... Z tego, co słyszałem, koledzy po fachu po zachodniej stronie granicy nie dopuszczają juz tablic z ramkami i opisami serwisów bądź dealerów samochodów.

 

Przecież mowa jest o tablicach a nie o ramkach. Podchodząc jak wyżej , to ramka też jest ozdobą

 

Myślę, że ustawodawca miał na myśli umieszczanie na samej tablicy dod. oznaczeń, symboli itp - np samowolne umieszczanie herbu miasta, czy np naklejki z eurobandem w miejsce flagi - to jest zakazane.

 

Też jestem takiego zdania.

 

Tak lekko na luzie

A czy może być np. ozdobą tablicy rej. samochód ? :roll:

W końcu też jest tłem dla tablicy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Czy ten temat jest dalej na topie ,bo wczoraj musiałem wymienić żarówkę oswietlenia tablicy ,a przy tym muszę zdjąć tablice i złamałem ramkę i teraz nie wiem co robić :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.