Skocz do zawartości

Zmiana lokalizacji SKP


ramirez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Mam problem i postanowiłem podzielić się nim na forum, może króryś z Kolegów był w podobnym kłopocie lub jego znajomy i jakoś zaradził, proszę o POMOC! lub informację odnośnie procedury postepowania. Posiadam podstawową SKP uprawnienia (ABTcdef) z odbiorem TDT ważnym do 2011r. Sytuacja spowodowała że muszę przenieść lokalizację stacji o ok 200m (w tym samym mieście). Czy w związku z tym na nowej lokalizacji potrzebny ponowny odbiór TDT i jak sprawa się ma z zakresem badań, czy pozostanie ABT cdef czy zgodnie z nowymi przepisami ABT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja o której piszesz jest zwiazana z odbiorem stacji na nowo przez TDT lecz albo juz masz stacje podstawowa bez poszezen lub okregowa. My mielismy podobny przypadek nasza stacja miala zostac przeniesiona i zmienila by sie nazwa ulicy. No i niestety mimo ze stacja miala do 2011 wazny odbiór to w momencie przeniesienia mamy ponowny odbiór. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja o której piszesz jest zwiazana z odbiorem stacji na nowo przez TDT lecz albo juz masz stacje podstawowa bez poszezen lub okregowa.

A po mojemu - nieprawda.

Znam takie SKP, które przenosiły się o ładnych kilkaset metrów i zachowały swoje stare uprawnienia. Odbiór na 100% nowy, ale czy tylko podstawowa lub tylko OSKP ? To nie tak, moi Drodzy, nie tak :D

 

Dużo zależy od Starostwa - jak do tego podejdą ... Jeśli normalnie, po ludzku, to będą mniejsze schody (hhhh, powiem więcej - wcale ich nie będzie). :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi znasz takie SKP które sie przenosił ale kiedy to było? Moze faktycznie w niektórych Starostwach idzie to zalatwic nie mowie nie. Z tego co ja sie orientowałem to moga byc SKP Podstawowe lub OSKP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-berecik- napisałeś że przenosiliście się półtora roku temu (macie podstawową stację z rozszerzeniem, czy okręgową?) jeżeli poszerzoną to jak TDT do tego podeszło, co napisali w protokole odbioru. Czy u was też zmieniała się tylko ulica i czy TDT nie robił z tego problemu?

 

[ Dodano: 20-06-2007, 22:33 ]

Czy zmieni się adres stacji ?

Tak zmieni się adres stacji tzn. tylko ulica i nr (chodzi mi głównie czy pozostaną rozszerzenia zakresu badań czy nie) jak to się ma z prawami nabytymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy podstawową z rozszerzeniami i dalej tak zostało po przeniesieniu SKP. Jeśli NIP czy regon się nie zmienia to reszta pozostaje bez zmian taka była odpowiedź z TDT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy podstawową z rozszerzeniami i dalej tak zostało po przeniesieniu SKP. Jeśli NIP czy regon się nie zmienia to reszta pozostaje bez zmian taka była odpowiedź z TDT.

 

Dziekuję Wszystkim za pomoc "nie muszę wyłamywać - już wyważonych drzwi" oszczędzę dużo czasu i wiem jak się zabrać do tego. Pozdrawiam :ok

-Berecik - w razie "W" pozwolę sobie zadać Ci jeszcze jakieś pytanie na maila..dzięki.. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokladnie taka sama sytuacje - starostwo chce nowego protokolu z odbioru tdt - bo zmienily sie warunki lokalowe :D

reszte uprawnien utrzymamy w mocy bo stacja posiadala wpis....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

...przyszła mi na myśl jeszcze jedna sprawa, ponieważ rozmawiamy tutaj o zmianie lokalizacji ale w tym samym mieście, raczej kłopotów nie ma również z zakresem badań. Może ktoś z Was zmieniał lokalizację podstawowej stacji ale do innego miasta (starostwa) i czy dodatkowy zakres badań pozostał np: cdef?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A reszta ? Reszta jest milczeniem ... :D:D

 

Ps. To tylko kwestia starostwa i jego podejścia do sprawy - jak mniemam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

w moim starostwie będzie teraz zmiana właśćicieli na jednej ze stacji TDT jest ważne do 2010 r .stacja ABTce. adres zostaje ten sam śledzę temat i jak będzie po wszystkim to się odezwę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas była taka sama sytuacja z przepisaniem nie było rzadnych problemów na nowego właściciela z pozwoleniem na starą firme ::hey::hey::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej SKP zmieniliśmy miejsce ale uprawnienia zostały. Tu generalnie (w moim rozumieniu) chodzi chyba czy zmienia się NIP (... i wszystko to co się wiąże ze zmianą NIP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.