Skocz do zawartości

Znikające wpisy ?


berecik

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem czy u kogoś ma miejsce taka sytuacja jak u mnie ? Jeśli w uwagach dokonam wpisów, wyjde z uwag i wejde do katalogu DIP puźniej znowu wejde do uwag to wszystko to co wcześniej wpisałem znika ? Strasznie mnie to wkurza :twisted: Dzieje się to nie zawsze. Może ktoś wie o co chodzi ? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie oświecić i powiedzieć kiedy ZAWSZE się to dzieje ?

Chętnie ten błąd usuniemy, od czasu do czasu ktoś nam się na to skarży. I nie wiemy, skąd się to bierze ... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak po kolei : wpisujemy nr rej pojazdu, pojazd znajduje się już w bazie danych więc wykorzystuje już istniejące zapisy, czyli klikam kopiuj i wybieram kopiowanie również istniejących zapisów w uwagach, przechodzę do edycji uwag i coś tam wpisuje następnie wychodzę, dalej wchodzę do katalogu DIP aby coś tam sprawdzić, wychodzę z katalogu i wracam znowu do edycji w uwagach i okazuje się że to co wcześniej wpisałem znikneło :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam pytanie czy można jakoś zablokowaćl lub zgrać kiedy robi się pierwsze badanie pojazdu , na pierwszej stronie pisze w rodzaju samochód cięzarowy a w dipie pisze samochód osobowy proszę sprawdżcie gdyż powstają takie chece a pózniej korekty i telefony DZIĘKI za podpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest ciut skomplikowany i nasze prace w zakresie uzgodnienia jednego z drugim hamuje w tym momencie obietnica ze strony MSWiA, ze ITS udostępni nieodpłatnie (oczywiście i tak ktoś za to zapłaci, ale nie stacje) wszystkim SKP katalog marek i typów pojazdów.

Odstawiliśmy bieżące sprawy - i czekamy.

Za ok. 10 dni - po powrocie z urlopu - zadzwonię do ITS-u i spytam jak sprawy wyglądają. Jeśli pójdą źle - postaramy się usunąć problem bez udziału nowego katalogu ...

 

Ps. Rzecz bardzo ważna - katalog nie będzie zawierać danych technicznych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.