Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Norbert Jezierski

Sprawdź czy Twoje dokumenty są już gotowe do odbioru.

Polecane posty

Norbert Jezierski

Sprawdź czy Twoje dokumenty są już gotowe do odbioru.

Na stronach Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych możesz sprawdzić czy Twoje prawo jazdy lub dokumenty komunikacyjne są gotowe do odbioru.

pwpw.jpg

https://cpdpub.pwpw.pl/apps/DR.aspx

blakop

Może wielu to zdziwi, ale ta strona, a więc i możliwość sprawdzania funkcjonuje od ok. 2 lat :)

Norbert Jezierski

Tylko ilu zainteresowanych o tym wiedziało ? :?

blakop

U mnie od początku wszyscy byli informowani, więc wiedzieli :) Inna sprawa, że ludzie, którzy załatwiają sprawę raz na 10 lat zawsze będą niedoinformowani i trudno, żeby znali wszystkie nowinki, czy nawet już utarte schematy postępowania w danej kwestii - to naturlane.

Również stosowne linki na stronie mieliśmy od początku :)

Norbert Jezierski

Niech będzie, żem niedoinformowany. Przykro mi z tego powodu ... :x:cry::cry:

08/15
U mnie od początku wszyscy byli informowani,

Ja do was nie należę najwyraźniej bo nie wiedziałem. :P

Tak dla picu wklepałem swój pesel i dane. Okazało się,że od roku mam do odbioru nowy dokument prawka. Zaponiałem o złożonym wieku temu wniosku. :-? Ups. Zdarza się. :D

Norbert Jezierski

Lepiej późno niż wcale - powiedział dziadek spóźniając się na pociąg :]

blakop

hehe - sorki za to "Was" - jakoś tak użyłem skrótu myślowego i miałem na myśli po prostu teren Poznania. Zresztą nawet Ci którzy wiedzą często i tak nie sprawdzają, bo pokutuje u nas (tu już mam na myśli całe nasze społeczeństwo) często słuszne niestety przekonanie, że serwisy internetowe są bardzo rzadko aktualizowane i zawierają nieaktualne dane, więc szkoda tracić czas na zaglądanie tam...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.