Skocz do zawartości

Atesty, certyfikaty potrzebne od zaraz ...


tgs

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

mam prosbę do WAS, którzy to czytacie

będziemy mieć panów z ITD na pogawędce, w związku z tym potrzebuję kilka dokumentów, których albo nie posiadała nasza skp,albo wsiąkły...

chodzi mi o atest, certyfikat i /lub/ certyfikaty zgodności, proszę o przesłanie na maila:

 

tgs@blink.pl , "my, chłopaki z gazowni poznańskiej"

 

1. Tester TOP rok prod 1993

2. Dymomierz D60 rok 1993, 1998

3. przyrząd do kontroli świateł, prod. włoskiej , czarno-żółty model 2400/ D Technik

lub jeśli jest to w okolicy Poznania- odbierzemy ksero bezpośrednio od WAS

Dzięki i pozdrawiam, Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. przyrząd do kontroli świateł, prod. włoskiej , czarno-żółty model 2400/ D Technik

 

Mam z italkomu MASTER 2400/D - ale nie wiem czy to o taki chodzi.

 

[ Dodano: 12-07-2007, 12:36 ]

Właśnie zajrzałem do dokumentów ... i tak zonk bo mam tylko CE (mój jest rok 2006) i to jeszcze z numerem fabrycznym :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

certyfikat jest OK ale tok produkcji TECHNIKA musi sie zawierać w terminie obowiązywania certyfikatu bo inaczej to DT tego nie przyjmie ,przerabiałem to :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ok. dzięki za pomoc, na tester top nie ma szans, ponieważ mamy zbyt młody rocznik...musimy mieć nowy sprzęt,

pozostałe zdobyliśmy, ale i tak przechodzi to ludzkie pojęcie...nadal niektóre przepisy nijak nie pasują do realności,

pozdrawiam wszystkich,

do zobaczenia u Norbiego, na najblizszej imprezie w Wielkopolsce, której pewnie nie ma jeszcze w planie.

::hey P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musimy mieć nowy sprzęt,

tester TOP był do kontroli złącza przyczepy ?

kiedyś miałem TOP-a, a teraz mam AMX 700R - pasuje do wszystkich gniazd 12/24V

można sprawdzić gniazdo w samochodzie i instalacje przyczepy :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Koledzy czy ktoś posiada atest dla Beissbarth Microline 4600, który potwierdzałby spełnienie wymagań do pomiaru dla tarcz o średnicy tarcz kół do 20"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem potwierdzenie od sprzedawcy urządzenia że obsługuje takie średnice. Rozkręć zaciski i zmierz odległości miedzy uchwytami po przekątnej, jak będzie 20 cali z małym zapasem (min 52 cm) to jakiś papier powinien przedstawiciel producenta wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś posiada atest dla Beissbarth Microline 4600, który potwierdzałby spełnienie wymagań do pomiaru dla tarcz o średnicy tarcz kół do 20"?

Beissbarth Microline 4600 ma certyfikat do 17`` musi przejść modernizację u producenta do 20``. + zakup zacisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi przejść modernizację u producenta do 20``. + zakup zacisków.

Mam dokumentację techniczną i zaciski od 10-20", natomiast atest jest na 12-17,5", dlatego poszukuję właściwego ponieważ wiem, że takowy istnieje ale ja go fizycznie nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi przejść modernizację u producenta do 20``. + zakup zacisków.

Mam dokumentację techniczną i zaciski od 10-20", natomiast atest jest na 12-17,5", dlatego poszukuję właściwego ponieważ wiem, że takowy istnieje ale ja go fizycznie nie posiadam.

 

Dzwoń do Bydgoszczy przedstaw sprawę.Przeslą Ci faxem właściwy atest z opinią na 20'.(Nam się spieszyło) .Za parę dni dosłane zostały orginały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników forum. Mam trzy pytania:

 

Czy USP- 20 lub USP-20A rok prod.1993 posiada atest lub certyfikat?

Czy AS-120 rok prod 1993 posiada atest lub certyfikat?

Czy pojedynczy wyciąg spalin NEDERMAN rok prod.1998 posiada atest lub certyfikat ?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy USP- 20 lub USP-20A rok prod.1993 posiada atest lub certyfikat?

Czy AS-120 rok prod 1993 posiada atest lub certyfikat?

Mam USP-20B z 1996r - atest 414/96

AS 120 z 1996r - atest 313/94

Pewnie zbyt "nowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.