Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

prezes100

katastrofa w USA

Polecane posty

prezes100

Ciekaw jestem co koledzy sądzą o zawaleniu się mostu w Minnesocie? Gubernator stanu powiedział, że most przeszedł kontrolę w 2005 i 2006 roku, nie wykryto żadnych uszkodzeń i tam nikt tego nie podważy, pomimo o wiele gorszych pismaków niż u nas.

Współczuję rodzinom ofiar.

Michu

Mocno mi sie wydaje ze ktos do tego sie przyczynil , w dzisiejszym swiecie to jest wysoce prawdopodobne :-(

Norbert Jezierski

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spiskowa_teoria_dziej%C3%B3w

Spiskowa Teoria Dziejów: teoria, według której od pewnego momentu w dziejach świata (zazwyczaj przyjmuje się koniec XVII wieku) większość istotnych decyzji politycznych zapada zakulisowo, a widoczni dla ogółu władcy i przywódcy są jedynie marionetkami (a w najlepszym razie przedstawicielami) starających się pozostać w cieniu potężnych grup wpływu (np. magnaterii, plutokratów, masonów, Mędrców Syjonu, Iluminatów, Grupy Bilderberg, Opus Dei, służb specjalnych, biurokratów itp.).

Wyrażenie "spiskowa teoria dziejów" bywa też używane w charakterze zwrotu retorycznego o wydźwięku pejoratywnym - mającego ukazać poglądy polityczne oponenta (niekoniecznie zgodne ze spiskową teorią dziejów w sensie ścisłym) jako oderwane od rzeczywistości i bazujące na fobiach.

boden

Z tego co ostatnio gdzieś czytałem , to wykonywano tam jakieś prace remontowe.

Wychodziło by na to , że nie wszystko było OK , skoro coś w nim naprawiano.

Może też być jakiś błąd ludzki przy remoncie ?

[ Dodano: 02-08-2007, 18:08 ]

Myślę że niedługo dużo więcej się dowiemy o tej katastrofie budowlanej

blakop

Wydaje mi sie, że ONI są za to odpowiedzialni ;)

jaka

Mam pytanie jak wysłam post otwiera mi sie "brak połączenia" natomiast post wchodzi?

Brak połączenia wychodzi z waszej strony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.