Skocz do zawartości

badanie-ustalenie danych


Psuj

Rekomendowane odpowiedzi

Po każdej aktualizacji muszę poprawić ręcznie żeby mieć w spisie badanie DODATKOWE - starosta-ustalenie danych do rejestracji.

 

A przecież jest to badanie które można wykonać na podstawowej - może mała poprawka w programie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest problem z badaniem z gazem.

Jak wpiszę wszystko odnośnie badania i zakładki gaz i nie zajrzę ponownie do uwag to nie ma tam adnotacji o ważności gazu.

Inaczej ważność butli wskakuje dopiero po obejrzeniu uwag.

W przypadku wypisu trzeba robić korektę - tylko po co.

Bark też możliwości wpisania pojemności zbiornika gazu 41,5 litra - problem z tą "połówką", a takie zbiorniki też się trafiają.

Może to też poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest problem z badaniem z gazem.

Jak wpiszę wszystko odnośnie badania i zakładki gaz i nie zajrzę ponownie do uwag to nie ma tam adnotacji o ważności gazu.

Inaczej ważność butli wskakuje dopiero po obejrzeniu uwag.

To zamierzony efekt. Generalnie program NICZEGO nie umieszcza w uwagach zanim użytkownik w te uwagi nie wejdzie. Ma to zapobiegać uwagom diagnosty na zasadzie - nie chciałem, program wpisał. Może powinniśmy dołożyć coś takiego do Stałych Systemowych ? Widzę jednak więcej minusów niż plusów - zresztą program wyświetla czerwoną ramkę dookoła uwag w momencie próby zapisu badania ...

 

Bark też możliwości wpisania pojemności zbiornika gazu 41,5 litra - problem z tą "połówką", a takie zbiorniki też się trafiają.

Może to też poprawić.

OK - poprawimy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.