Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Michal0111

Mercedes W209 CLK

Polecane posty

Michal0111

Witam wszystkich.

Otóż mam problem ponieważ nie moge znależć numerów nadwozia w tym samochodzie, tabliczka znamionowa jest na prawym słupku, a gdzie w tym modelu są nabite numery?

Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

08/15

Pod prawym fotelem. Odsuwajac siedzenie do przodu zobaczysz plastikowy wywietrznik (?). Za nim, pod odchylanym okienkiem w wykładzinie znajdziesz numer.

Michal0111

Niestety po wywietrznikiem nic nie ma żadnego okienka. O którym modelu piszesz, bo mi chodzi o W 209? Prawa strona to siedzenie pasażera? Choć z drugiej strony też sprawdzałem.

Tomek D
Odsuwajac siedzenie do przodu zobaczysz plastikowy wywietrznik

Albo odsunąć siedzenie do tyłu i powinno być widać wycięcie na dywaniku (na "garbie).

Michal0111

Ok znalazłem w końcu pod tym garbem. Ale tak to uktyte że naprawde cięzko się dopatrzyć. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.