Skocz do zawartości

Autobus szkolny a ogranicznik prędkości


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj rozmawiałem z kierowcą takiego Gimbusa i pytam ile to pojedzie a on mówi że nie próbował, ale na tachografie ma 120 km/h

 

Ważne jest to jaką mógł lub może osiągnąć max prędkość.Dowiedzieć się o tym możesz tylko z homologacji lub np. instrukcji obsługi a nie z luźnej konwersacji z kierowcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ważne jest to jaką mógł lub może osiągnąć max prędkość.Dowiedzieć się o tym możesz tylko z homologacji lub np. instrukcji obsługi a nie z luźnej konwersacji z kierowcą.

 

Max prędkości autobusów AUTOSAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41a) autobus szkolny - autobus przeznaczony do przewozu dzieci do szkoły, barwy pomarańczowej, oznaczony z przodu i z tyłu prostokątnymi tablicami barwy białej, z napisem barwy czarnej "autobus szkolny";

 

I wszystko jest to autobus i musi spełniać wymagania art. 66 ust. 1a

 

Swoją drogą a jest pomarańczowy i ma możliwość specjalnego otwierania drzwi? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich na forum. Panowie dzisiaj zalogowałem się pierwszy raz. Pomału kończy mi się kurs diagnostów i martwie się czy zdąże sie wszystkiego nauczyć. Wiem, że jest tego sporo, ale jak miły Bóg ucze się. Piszecie TU o takich sprawach i poruszacie takie tematy, że włos się jeży :shock: No dobra ,bede kończył trza się brać za naukę. Co do kursu to kończy się za tydzień tzn. na początku Kwietnia.

 

Zaznaczam <.> jest to mój pierwszy wpis na forum. Życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

 

mmiodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne.Będe pisał o wynikach. :ok

 

[ Dodano: 16-03-2008, 21:22 ]

Jak macie Panowie ciekawe lub nie ciekawe pytania które były na egzaminach to bede wdzięczny. Mam jeszcze około [chyba ] trzech tygodni. tylko nie wiem czy tu na forum czy na maila.Troszke się gubie na tym forum. :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie Panowie ciekawe lub nie ciekawe pytania które były na egzaminach to bede wdzięczny. Mam jeszcze około [chyba ] trzech tygodni. tylko nie wiem czy tu na forum czy na maila.Troszkę się gubię na tym forum. :papa:

 

Przykładowe pytania z odpowiedziami masz tu:

http://www.norcom.com.pl/...p?p=27877#27877

 

Polecam również "Vademecum diagnosty" . Bezpośrednio nie uczestniczę w szkoleniu ale trafiają do mnie na " indywidualny tryb nauczania" kandydaci na diagnostów którzy mają być u nas w firmie zatrudnieni z doświadczenia wiem że jak zaczniesz poprawiać w Vademecum błędy i nieaktualne odpowiedzi to znaczy że jesteś przygotowany :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się błędy w Vademecum są .Dzięki za wsparcie. :papa:

 

[ Dodano: 01-07-2008, 21:56 ]

Witam Szanowne Forum.No i stalo się>>>> ZDAłEM EGZAMINY. Tak zdałem, ale wyobra-

ście sobie, że nawet za drugim razem.Podejścia były 14.Maja i 25 Czerwca.Powiem tak..

>>Trzeba mieć Dzienniki 32 i 227 rzeczywiście opanowane na Maxa.Było nas 14 05.- 34,a

zdało 3 na wszystkie ,i jeden był który poszerzał tzn. 4. A 25.06. było nas około 30 i zdało tylko no może aż 6. Oczywiście ja byłem w tej 6-tce.Sorki za tak ciężką pisownie ,ale to wszystko z radości.Jak to do mnie dojdzie i się naciesze to postaram się pozbierać myśli

i wypisać pytania jakie były.Powtarzam >>>spróbuje. Będe kończył >>>Pozdrawiam

Wszystkich.

 

::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.