Miras Napisano 26 Styczeń 2008 Napisano 26 Styczeń 2008 Mam pytanie o nr VIN na karoserii w Citoenie C4. W ASO Citroena powiedzieli mi, że producent w tym jednym modelu nie wybija VIN na karoserii. C4 pierwsze badanie sprowadzony z zagranicy, poradźcie co w takiej sytuacji zrobić. Cytuj
rurek777 Napisano 26 Styczeń 2008 Napisano 26 Styczeń 2008 większość citroenów ma na prawym fartuchu Cytuj
Miras Napisano 27 Styczeń 2008 Autor Napisano 27 Styczeń 2008 Tabliczkę znalazłem. Z innymi Citroenami nie ma problemu, chodzi głównie o C4. Cytuj
majkel Napisano 28 Styczeń 2008 Napisano 28 Styczeń 2008 Numer VIN jest tak jak przedstawia instrukcja. Niestety musisz się bardzo mocno wysilać żeby go dojrzeć Ukryli go dosyć porządnie . Zdejmij osłonę zbiorniczka wyrównawczego. Na pewno tam jest. Cytuj
krzychu Napisano 29 Styczeń 2008 Napisano 29 Styczeń 2008 majkel ma 100%racji,sam szukalem dosc dlugo Cytuj
Psuj Napisano 29 Styczeń 2008 Napisano 29 Styczeń 2008 W ASO Citroena powiedzieli mi, że producent w tym jednym modelu nie wybija VIN na karoserii. Dobrzy fachowcy tam chyba pracują ??? Cytuj "Społeczeństwo postanowiło kiedyś mieć Policję, aby pilnowała przestrzegania prawa, ustanowionego umysłami przedstawicieli tego społeczeństwa. Postanowiło mieć także diagnostów, którzy będą kontrolować pojazdy poruszające się po drogach, aby społeczeństwu było bezpiecznie. Teraz społeczeństwo ma problem kiedy Policjant karze mandatem za łamanie prawa, albo diagnosta nie chce dopuścić niesprawnego pojazdu. Bo prawa powinni przestrzegać inni a w stosunku do MNIE powinno wystarczyć jedynie moje ustne zapewnienie, że jestem wzorowym przedstawicielem tego społeczeństwa. Ci, którzy chcą wykonywać swe obowiązki tak jak NAKAZUJE prawo nie mają lekkiego życia....." - by abcs
Piotr Barczuk Napisano 29 Styczeń 2008 Napisano 29 Styczeń 2008 Dobrzy fachowcy tam chyba pracują ??? Spędziłem kilka lat życia w autoryzowanych serwisach i szczerze mówiąc nie przypominam sobie sytuacji zeby komukolwiek kiedykolwiek był potrzebny do czegokolwiek VIN odczytany z nadwozia Cytuj
Jackow Napisano 29 Styczeń 2008 Napisano 29 Styczeń 2008 Jeśli nie mają SKP to im VIN niepotrzebny. Jednakże jako ASO powinni wiedzieć gdzie jest nabity. Co jak co ale oni powinni wiedzieć. Cytuj
azot14 Napisano 29 Styczeń 2008 Napisano 29 Styczeń 2008 My kilka lat temu mielismy ASO samochodów Lublin i przy przeglądzie po 1000 - 1500 km tzw. OTD każdorazowo sprawdzalismy VIN choćby po to aby porównać poprawność zapisu w ksiązce gwarancyjnej więc wydaje mi się, że powinni wiedzieć . Cytuj
Piotr Barczuk Napisano 29 Styczeń 2008 Napisano 29 Styczeń 2008 Jednakże jako ASO powinni wiedzieć gdzie jest nabity. Co jak co ale oni powinni wiedzieć. Na logikę tak tylko... po pierwsze nie jest to im potrzebne, po drugie bardzo czesto tych informacj poprostu nie ma w dokumentacji techniczne wiem bo nieraz szukałem My kilka lat temu mielismy ASO samochodów Lublin i przy przeglądzie po 1000 - 1500 km tzw. OTD każdorazowo sprawdzalismy VIN choćby po to aby porównać poprawność zapisu w ksiązce gwarancyjnej więc wydaje mi się, że powinni wiedzieć . Po 1500 km to juz po herbacie problem był jak sie wydało smaochód nie ten co trzeba :) Tyle ze na potrzeby ASO wystarcza visible vin, którego w Lublinie nie było Cytuj
Bogusław Maćkowski Napisano 31 Styczeń 2008 Napisano 31 Styczeń 2008 Na forum jest przedstawiciel Citroena, ale o zgrozo zapomnieli hasła do forum i jest odtwarzane. Dam im znać Cytuj Pozdrawiam, Bogusław Maćkowski Wszystkie wypowiedzi mają charakter prywatny i nie mogą być traktowane jako opinia prawna lub urzędowa. Nie wyrażam zgody na kopiowanie i publikowanie moich wypowiedzi na innych forach, nośnikach, publikacjach itp. [scroll]Wypełnij ANKIETĘ skąd jesteś ! ! !. [/scroll]
darek_exmot Napisano 1 Luty 2008 Napisano 1 Luty 2008 Numer VIN w C4 - znajduje się pod osłoną zbiorniczka wyrównawczego. Osłonę musisz zdemontowaci Pozdrawiam Darek Cytuj
Bogusław Maćkowski Napisano 1 Luty 2008 Napisano 1 Luty 2008 Odpowiedź padła ze strony SKP CITROENA-Exmot. Cytuj Pozdrawiam, Bogusław Maćkowski Wszystkie wypowiedzi mają charakter prywatny i nie mogą być traktowane jako opinia prawna lub urzędowa. Nie wyrażam zgody na kopiowanie i publikowanie moich wypowiedzi na innych forach, nośnikach, publikacjach itp. [scroll]Wypełnij ANKIETĘ skąd jesteś ! ! !. [/scroll]
fox Napisano 1 Luty 2008 Napisano 1 Luty 2008 My kilka lat temu mielismy ASO samochodów Lublin i przy przeglądzie po 1000 - 1500 km tzw. OTD każdorazowo sprawdzalismy VIN choćby po to aby porównać poprawność zapisu w ksiązce gwarancyjnej więc wydaje mi się, że powinni wiedzieć . Serwis sprawdza z tabliczką znamionową - łatwiej ją znaleźć Cytuj
adamiec06 Napisano 7 Maj 2013 Napisano 7 Maj 2013 CITROEN C4 PICASSO z 2010 jest nabity na prawym słupku koło górnego zawiasu drzwi Cytuj
krzychu Napisano 7 Maj 2013 Napisano 7 Maj 2013 to ja widziałem ale w świeżym renault scenic,pzdr Cytuj
power Napisano 7 Maj 2013 Napisano 7 Maj 2013 CITROEN C4 PICASSO z 2010 jest nabity na prawym słupku koło górnego zawiasu drzwi Miejsce numeru ,które podajesz znajduje się ale w Citroenie ale C3 Picasso ,a pole numerowe C4 Picasso jest na wzmocnieniu przedniego amortyzatora strona prawa. Cytuj
darkdog Napisano 7 Maj 2013 Napisano 7 Maj 2013 a pole numerowe C4 Picasso jest na wzmocnieniu przedniego amortyzatora strona prawa. pod wiązką elektryczną bo ona przykrywa pole numerowe Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.