Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

waldorff

Wpis w DR dotyczący przewozu materiałów niebezpiecznych.

Polecane posty

waldorff

Jeden z moich kolegow diagnostow uswiadamiał mnie,że wpis w dow. rej. o przewozie materiałów niebezpiecznych jest juz niepotrzebny wystarczy,że na badaniu przedstawi świadectwo z czerwonym paskiem z UTD.Ja pierwszy raz o tym słyszę może coś zmieniło bo ja byłem 20 dni na urlopie :)

boden

Wystawia się zaświadczenie do przewozu niektórych materiałów niebezpiecznych , zakwalifikowanych do przewozu materiałów wybuchowych ; w cysternach i bateriach ; tak jak wskazuje zaświadczenie , dla pojazdów FL ; OX , AT , EX II , EX III

waldorff

Mi chodzi o adnotację w DW taka jak taxi,gaz itd. czy musi być ?

blakop

Nie musi być. I bynajmniej nie jest to kwestia ostatnich 20 dni ;)

waldorff

A to nie wiedziałem dotychczas te,które przyjeżdzały to miały wpis w DW co prawda duzo ich nie robimy srednio klika rocznie ale o ile sobie przypominam zawsze mialy taki wpis.

blakop

Oj żeby Ci nie skłamać - 2003 rok jak to się zmieniło. Oczywiście wcześniej wbijano to do DR więc nic dziwnego, że takie dokumenty mogłeś trafić :)

boden
Mi chodzi o adnotację w DW taka jak taxi,gaz itd. czy musi być ?

Dawniej przybijał taką pieczątkę diagnosta.

Od dłuższego czasu , od około 5 lat ,wszelkie wpisy dokonuje WK , a w DZ.U. w sprawie rejestracji takiej pozycji jak przewóz materiałów niebezpiecznych nie ma .

Takie pieczątki mogą być jeszcze w bardzo starych DR

waldorff

Dzięki za odpowiedzi.5-letnie DW to jeszcze nie takie stare :) ale już wszystko jasne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.