Skocz do zawartości

Budowa nowej podstawowej stacji kontroli a GAZ?


przemo33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czyli wkoncu jak to wyglada

 

Jesli za przeglad powiedzmy bedzie 130 pln to jak sie rozkladaja koszty,podatki, etc.

 

Prosze o przyklad

 

 

PS.Sczerze mowiac myslalem o czyms obok PSKP, np. jakas wulkanizacja, wym oleju, klocki, ale to dopiero pozniej, na start chcialem tylko sama stacje, i teaz sie zastanawiam czy warto w to inwestowac??

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli za przeglad powiedzmy bedzie 130 pln to jak sie rozkladaja koszty,podatki, etc.

 

No wybacz... ale jak nie wiesz jakie płacimy podatki to daruj sobie jakikolwiek biznes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jakbym wszystko wiedzial tobym nie pytal!!!!

Narazie planuje cos otworzyc , poki co jestem narazie pracownikiem a nie pracodawca....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kasy którą zarobisz musisz oddać vat i podatek dochodowy. O dokładne wyliczenia ile i jakie jeszcze składki opłacisz musisz zapytać sie księgowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/16919,kontrola_aut_nie_tylko_w_stacjach_okregowych.html

po wejściu ustawy, stacje podstawowe będą mogły robić badania aut z gazem, sprowadzonych z zagranicy, skierowanych przez starostę lub inny organ, ......................................więc myślę że zakres uprawnień nowych PSKP nie wygląda źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
najpierw namieszali a teraz ci sami będą naprawiać :(

I naprawiają na szczęście.

wie może ktoś co ze zmianami w zakresie uprawnień podstawowych stacji ??

Projekty przywracające podstawowym SKP rozszerzenia już są:

http://bip.mi.gov.pl/pl/bip/projekty_aktow_prawnych/projekty_ustaw/ustawy_transport_drogowy/proj_ust_prawo_r_drog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw namieszali a teraz ci sami będą naprawiać :(

I naprawiają na szczęście.

wie może ktoś co ze zmianami w zakresie uprawnień podstawowych stacji ??

Projekty przywracające podstawowym SKP rozszerzenia już są:

http://bip.mi.gov.pl/pl/bip/projekty_aktow_prawnych/projekty_ustaw/ustawy_transport_drogowy/proj_ust_prawo_r_drog

no to już coś jest......tylko kiedy wejdzie w życie???......mam zamiar uruchomić PSKP i czekam na te zmiany, ale widzę że trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno ma być głosowane we wrześniu, gdyby przeszło to później rozporządzenie itd.....tak uogólniając to jak dobrze pójdzie to do końca roku coś się zmieni........................w sumie to nie wiem czy póki co pchać się w podstawową stację :-P [/fade]

 

[ Dodano: 07-09-2008, 17:23 ]

:-( ma ktoś może jakieś świeże informacje w sprawie PSKP?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.