Skocz do zawartości

DEMONTAŻ HAKU


tomekcpn

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy zasada jest prosta stosujemy ten sam "klucz do zamka",czyli zakłada HAK 35 zł,demontuje HAK też 35 zł,co jest rzadkością .Najczęściej robią to przy OBT wtedy nie pobieram tych 35 tylko wpisuję w zaswiadczeniu demontaż.Analogicznie L,TAXI, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Regan55

    18

  • Psuj

    8

  • Rowan

    6

  • wolf

    4

Top Posters In This Topic

A badanie poprawkowe????

tylko jakie poprawkowe i co sprawdzić na tym badaniu????? :-D

A ja widzę :cool: ZŁOTÓWKA to złotówka i trzeba ją wziąść - bo na jakiej podstawie wbijesz tą pieczątkę - Nawet na poczcie biorą ... :evil:

:ok zgadza się i trzeba jeszcze chuchnąć na nią i do kasy schować, żeby pan CEPIK nie miał pretensji :-D

Zawsze trzeba szukać wyjścia......"awaryjnego"....!!! :D::hey

mam dwa takie, jak na razie nie miałem powodów z nich korzystać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jakie poprawkowe i co sprawdzić na tym badaniu????? :-D

 

Jak dajesz N to musisz zrobić potem poprawkowe i sprawdzić to za co dałeś N :D

 

Niepotrzebnie komplikujesz. Nie prościej wystawić zaświadczenie P z uwzględnieniem "niemania" haka i jak WK klientowi wykreśli to wtedy podbijasz DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie komplikujesz. Nie prościej wystawić zaświadczenie P z uwzględnieniem "niemania" haka i jak WK klientowi wykreśli to wtedy podbijasz DR.

Nie wiem czy tak bezkarnie można w każdym przypadku wyniku P wydać zaświadczenie zamiast Pieczątki w DR.

155 poz. 1232 Par. nr 6 mówi kapkę inaczej ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak bezkarnie można w każdym przypadku wyniku P wydać zaświadczenie

A jak przy OBT poprawiasz dane w DR np:ładownosć,nacisk itp to tez "N",klient do WK

powrot do SKP,poprawa badania i dopiero wpis do DR.....????? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dajesz N to musisz zrobić potem poprawkowe i sprawdzić to za co dałeś N :D

N dałem za brak haka, którego na niby poprawce dalej nie ma to mam drugi raz to sprawdzać? :-D

Niepotrzebnie komplikujesz. Nie prościej wystawić zaświadczenie P z uwzględnieniem "niemania" haka i jak WK klientowi wykreśli to wtedy podbijasz DR

nie komplikuje, brak zgodności z DR to N ( jeśli robisz tylko OBT)

 

Napisałem że są takie przypadki, że innego wyjścia nie ma :-D ( chyba że to awaryjne :D )

Napiszę o co w tym chodzi... brak zgodności z dowodem (brak Haka) zaświadczenie N klient mówi że założy, ale np stwierdza po wyjeździe ze stacji że nie warto mu zakładać i idzie do WK a tam p. Krysia :-D mu ten Hak wykreśla ( i tu jest cały błąd bo powinna wykreślić tylko po badaniu dodatkowym na hak) Normalnie na badaniu gdy klient twierdzi że nie chce już tego haka to robię OBT+ DBT wystawiam zaświadczenie P i po wykreśleniu wpisu wbijam BT do dowodu.

Ale jak widzicie są sytuacje dziwne których nie da się przeskoczyć :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.