Skocz do zawartości

zabezpieczenie pieczątek diagnosty


Mobilny

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, czy istnieje przepis dotyczący zabezpieczenia pieczątek diagnosty po zakończeniu jego godzin pracy pracy ? Czy może on nosić je przy sobie, czy musi zdeponować u właściciela SKP ?

Uważam, że ze względu na to iż pieczątki są "imienne" i to diagnosta odpowiada przed m.in. starostą powinien je mieć przy sobie i nie powinien "tracić ich z oczu".

Jednak mój szef (właściciel stacji) uważa, że mam obowiązek zdeponować pieczątki w jego sejfie, które będą mi wydawane przed rozpoczęciem pracy.

Co sądzicie, jakie powinno być w tej sprawie prawidłowe podejście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ze względu na to iż pieczątki są "imienne" i to diagnosta odpowiada przed m.in. starostą

Nie diagnosta tylko SKP, która ma zwrócić pieczątki dla starosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spoko!

Pieczątki są własnością stacji a nie was,macie je deponować i koniec tematu.

Pieczątka wzięta do domu to jest jawna korupcja,smierdzi prokuratorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam na bramie u ochroniarzy zaplombowane w woreczku a w zeszycie jest wpisana pod nazwiskiem data oraz godzina pobrania i zdania pieczątek. Moim zdaniem nie jest to złe rozwiązanie bo pieczątki są pod "ochroną" 24 h. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spoko!

Pieczątki są własnością stacji a nie was,macie je deponować i koniec tematu.

Pieczątka wzięta do domu to jest jawna korupcja,smierdzi prokuratorem.

 

 

Zdecydowanie się z tym zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Znam już Wasze stanowisko w tej sprawie. Również podzielam wasze zdanie.

Jednak nie mogę się zgodzić z zarzutami "nieuczciwości czy korupcji". Przecież to diagnosta odpowiada za postawione pieczątki imienne. To w pierwszej kolejności do niego "wjeżdżają" funkcjonariusze w razie wykrycia przekrętu. Nie rozumiem więc dlaczego posiadanie pieczątek imiennych przez diagnostę budzi takie refleksje. Przecież więszość afer "sporządzonych" była na terenie SKP - co wynika z lektury przypadków. Czy posiadanie pieczątek w pracy nie może być powiązane z korupcją? Myślę, że to zależy od człowieka - jego charakteru.

Niemniej dziękuję za aktywność. Pozdrwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mój szef (właściciel stacji) uważa, że mam obowiązek zdeponować pieczątki w jego sejfie, które będą mi wydawane przed rozpoczęciem pracy.

Szef ma rację , jeszcze raz powtażam że pieczątki nie są twoją własnością tylko własnością stacji.

Czy ty zapłaciłeś za wyrobienie tych pieczątek czy twoja stacja?

Wyobraź sobie taką sytuacje że powiedzmy w niedziele przyjeżdża do ciebie wójek z Ciechocinka i chce zrobić przegląd, niema problemu wyciągasz pieczątki z kieszeni i po sprawie.

Inna sytuacja ,po pracy spotykasz kumpli,idziesz na jednego i odlatujesz, wracasz do domu i okazuje się że nie masz pieczątek.

Pieczątki muszą być deponowane po pracy właśnie dlatego jak napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef ma rację , jeszcze raz powtażam że pieczątki nie są twoją własnością tylko własnością stacji.

Tez uwazam z czas zakończyć dykusję w tym temacie.!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.