Skocz do zawartości

NOWE wymagania dla urzędników nadzorujących SKP


Bogusław Maćkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem powinienem zejść na ziemie ale ja nie mam takich "przyziemnych marzeń" :shock:

jednoznacznej i jednolitej interpretacji prawa
Dopóki nie będzie jasnej i czytelnej interpretacji

 

Ja bym marzył by były jednolite i jasne przepisy nie wymagające interpretacji. ::hey

 

Tak naprawdę Prawo powinno być stabilne i nie zmienne może takie jak w Wielkiej Brytanii "prawo królewskie od wieków panujące" albo chociaż likwidacja Dzienników Ustaw i rozporządzeń a napisanie tak jak w ustawie o czasie pracy gdzie zostało kilka artykułów i odbicie do Dyrektyw Unijnych.

 

Wtedy cała Unia miała by jedno prawo i żaden lokalny przepis nie byłby niezgodny z dyrektywami unijnymi i nikt by nie dyskutował nad ogranicznikami nad Vatem nad uznawalnością badań.

 

Może trochę przesadzę jednak dlaczego nie ma Biblii z późniejszymi zmianami? Nie dochodzą jakieś nowe księgi od 4000 lat w wolnym tłumaczeniu od 4 tysięcy lat.

 

Nasze Dzienniki z późniejszymi zmianami wytrzymują góra 3-4 lat słownie trzy do czterech lat bo później tych zmian jest tyle że trzeba tworzyć od nowa całe ustawy Patrz Dz. U 58 a teraz 108 słynne Prawo o ruchu drogowym ,dawniej Dz. 81 później 227 a teraz 155 podpowiem na przestrzeni 10 lat.

 

Wiem schodzę na ziemię przepisy tworzy się po to by można je było interpretować przynajmniej w Polsce.

 

I niech żyje rok Produkcji Pojazdu w Unii Europejskiej czytaj w Polsce. :razz::lol::x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepisy tworzy się po to by można je było interpretować przynajmniej w Polsce.
:ok

 

Jakby były jasne i przejrzyste to nie poznałbym wielu fajnych "ludków" na forum i poza nim :D .Trzeba z tego bagna wyciągnąc też pozytywy :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poznałbym wielu fajnych "ludków" na forum i poza nim

 

To prawda ja też :lol:

 

Chciałbym podziękować naszemu Państwu, że dzięki niemu czuje się potrzebny, że mogę być przydatny i pomocny gdyż co miesiąc mam okazję ujednolicać jakieś inne rozporządzenie by diagnosta i urzędnik nie musiał kleić nowych kartek na oryginałach i wertować kilku dzienników by poznać stan prawny 1 artykułu.

 

Dziękuje, że tak często zmieniacie te przepisy i robicie wszystko by móc je zmieniać dalej, gdyż znalazłem powołanie dla siebie do emerytury :ok::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech żyje rok Produkcji Pojazdu w Unii Europejskiej czytaj w Polsce

P.Boguslawie,ja juz tez trochę zyję na tym padole i w tym"kraju".

Przeciez musimy się czymś wyrózniać sposród ogółu a ze nie mamy czym to

przynajmniej mamy r.p.!!! :D::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.