Skocz do zawartości

STACJA 2000 v.8.4.0.0


berecik

Rekomendowane odpowiedzi

W nowej wersjii przy poprawce nie dopisuje mi, że jest to badanie poprawkowe do badania... ?

A nie minęło więcej niż 14 dni ?

 

A u mnie nie kopiuje numeru tel. do powiadomienia sms, poprawke sygnalizuje.

Od jednej z poprzednich wersji połączyliśmy to z opcją

Stałe Systemowe \ Inne opcje \ Przetwarzanie danych osobowych

-->> "Wymagaj podania danych osobowych ..."

w tym konkretnym przypadku -->> "Wyświetl okno z prośbą ..."

 

Jeśli to nie to - to podaj szczegóły. Czytnik ? Bez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Rodzaj badania technicznego" jet wpis

OKRESOWE - ciężarowy - dmc do 3,5t

OKRESOWE - przyczepa - dmc do 3,5t

 

Jeśli są wyszczególnione do to czy też nie powinny być powyżej 3,5t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozporządzeniu w wymaganiach rejestru BT wymagane pole rodzaj paliwa oraz CEPiKu - w programie tego nie zauważyłem.

CEPiK jest, paliwo będzie w jednej z następnych zmian.

Rejestr jako taki ma okres przejściowy (o dziwo) - paragraf 11 :-)

 

Nie mogę dokopać się do DIP-u.

Pewnie też gdzieś to przyłączymy - poza okresowymy przed pierwszą rejestracją.

 

Dużo pracy nas jeszcze czeka, oj dużo.

Nie udało się nam wszystkiego uruchomić, staraliśmy się skupić na najważniejszych rzeczach. A i tak mnóstwo jest rzeczy kompletnie niejasnych w przepisach i nie za bardzo wiadomo co zrobić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie to - to podaj szczegóły. Czytnik ? Bez ?

Z czytnikiem. Nie kopiuje przy pobraniu danych przez czytnik. Przy najblizszej okazji sprawdze czy po recznym wpisaniu n-ru rej. kopiuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mała liczba znaków do wpisywania numeru protokołu TDT oraz nadal brak możliwości wpisania w zaświadczeniu LPG pojemności zbiornika np. 31,5 litra. :sad::sad::sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam - okresowe poj.do 3.5 t ,a na zaświadczeniu pisze samo okresowe, robiąc wypis badania na zaswiadczeniu nie ma napisu wypis tylko oryginał [program STACJA 2000 8.4.1.0]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy recznym wpisaniu numeru rejestracyjnego kopiuje numer tel., a przy uzyciu czytnika nie :-(

Kopiuje, kopiuje - tylko przez pomyłkę program źle pozycjonuje listę poprzednich badań danego pojazdu (wyszukiwanie po VIN). Mam nadzieję, że poprawimy tę sprawę.

 

Pamiętaj też, że teraz do kopiowania wymagany jest ptoszek przy polu, jakie ma być kopiowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczam - okresowe poj.do 3.5 t ,a na zaświadczeniu pisze samo okresowe, robiąc wypis badania na zaswiadczeniu nie ma napisu wypis tylko oryginał [program STACJA 2000 8.4.1.0]

Być może wycofamy się z tego okresowego - jeszcze lekko analizuję temat. Przypominam - istnieje to wyłącznie w celu wychwycenia nieścisłości przy terminie NBTP (przyszłościowo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.