Skocz do zawartości

UAZ


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Starsze uazy miały malowane farbą białą za tylnym prawym kołem, jeśli był remont to zapomnij o numerze.Nowsze mają numery na podszybiu po prawej stronie, Tabliczka na przednim pasie lub na środkowym słupku po prawej stronie po otworzeniu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wybity numer, nawet jak koroduje to chociaż jest ślad, że tam był. a jak farba się łuszczy i odpada cały płat to jak rozumiem nie ma najmniejszego śladu po numerze tak?

 

A jak wiadomo w omawianym przypadku dla nadania nowych numerów jest potrzebna opinia rzeczoznawcy, która powinna wskazywać tą pierwotną cechę. A jak niby ten rzeczoznawca mą tą cechę zidentyfikować, jak jej nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak niby ten rzeczoznawca mą tą cechę zidentyfikować, jak jej nie będzie?

Całe szczęście dla nas jest to zmartwienie rzeczoznawcy i klienta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest potrzebna opinia rzeczoznawcy, która powinna wskazywać tą pierwotną cechę. A jak niby ten rzeczoznawca mą tą cechę zidentyfikować, jak jej nie będzie?

może też wykluczyć celowe działanie w celu usunięcia nru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Numer VIN zlokalizowany jest na suficie po stronie drzwi pasażera, widoczny po otworzeniu drzwi.

 

Co ciekawe z tyłu ramy zlokalizowany jest numer 14 znakowy oraz w kabinie na nadkolu od strony pasażera jest kolejny numer 14 znakowy ale oba nie mają nic wspólnego z nr VIN.

 

Widzieliśmy to podczas oceny pracy diagnosty w dniu 25.09.2012r. Pierwszy raz na suficie widziałem nabity numer VIN i to tylko dlatego, że właściciel przywiózł instrukcje pojazdu. Spostrzegawczością wykazał się diagnosta z PSKP :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśmy to podczas oceny pracy diagnosty w dniu 25.09.2012r.

 

Czyli jeśli dobrze rozumiem było to podczas konroli SKP :) To się chłopak musiał spocić jak mu taki sprzęt na stację wjechał a tu jeszcze kontrol z Urzędu dodatkowo :D Podczas kontroli najlepiej to same osobowe bez gazu i żadnych udziwnień oby był jak najmniejszy zakres :D Ja w tym roku miałem takie szczęście ale podczas oceny mojej pracy wjechała mi Skoda Favorit rocznik 92 :shock: i sobie pomyślałem no nieźle, ale jak się potem okazało miała przejechane 21 tys. km i w zasadzie była w stanie fabrycznym to dostała P a ja nie dostałem żadnych uwag do protokołu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którego roku był ten UAZ

2007 prosto z Rosji. Pali jak przystało godnie 30l/100km

 

Dla ciekawości UAZ jest po zmianach konstrukcyjnych z skrzyni na specjalny wiertnica.

 

To się chłopak musiał spocić jak mu taki sprzęt na stację wjechał

 

No cudo miało 3m wysokości a w trakcie wiercenia rozkłada się na 4,30 m wysokości. Ale spokojnie chłopami w Fordonie to wysokiej klasy fachowcy, których cenie. Odlot miał za to właściciel pojazdu, gdyż bez instrukcji pojazdu nie rozmawiano z nim - no bo i skąd wziąść dane. Tylko dzięki instrukcji znaleziono nr VIN. A najlepsze to, że nie tylko na suficie ale trzeba głowę wygiąć bo bity jakby od wnętrza kabiny. :lol:

Gdyby diagnosta za bardzo się przy mnie spocił to bym w protokole zalecił obowiązkowo SPA dla diagnosty i przedsiębiorcy montaż climatronic na PSKP. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.