Skocz do zawartości

Myjnia przy SKP


sdi krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

....ciekaw jestem co o tym sądzicie..istnieje stacja ,której właściciel miał problemy z prawem i nie przeprowadza przeglądów,ale ma człowieka z zewnątrz który to robi ,czyli stacja działa.I teraz rodzynek-warunkiem przeprowadzenia przeglądu jest umycie auta na myjni tego pierwszego..i co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chce myć samochodu :-D lub jadę na przegląd czystym i nie chce myć bo mi porysują i co mi

Pan nie zrobi przedlądu ::? Trudno za rogiem lub kilkoma przecznicami jest inna SKP tam umyją mi gratis po przeglądzie jak bedę chciał :razz: A swoją drogą to prosta metoda do pozbycia się klientów z SKP bo w Polsce jak kogoś zmuszają do czegoś to opór murowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chce myć samochodu :-D lub jadę na przegląd czystym i nie chce myć bo mi porysują i co mi

Pan nie zrobi przedlądu ::? Trudno za rogiem lub kilkoma przecznicami jest inna SKP tam umyją mi gratis po przeglądzie jak bedę chciał :razz: A swoją drogą to prosta metoda do pozbycia się klientów z SKP bo w Polsce jak kogoś zmuszają do czegoś to opór murowany :P

 

Oto kultura techniczna na wysokim poziomie. Dlaczego trzeba umyś pojazd przed obt? No dlaczego ? Ten Gość chyba nie zgadnie :) Do mnie zawsze czyste auta przyjeżdzają prosto z myjni. Szanuję klientów za to . 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kultura techniczna na wysokim poziomie. Dlaczego trzeba umyś pojazd przed obt? No dlaczego ? Ten Gość chyba nie zgadnie

 

Nie zrozumiałeś chyba intencji tej wypowiedzi kolego :D Ja też lubię chodzić pod czystym samochodem ale denerwuje mnie jak ktoś mnie do czegoś zmusza (czyli umycia auta przed wykonaniem OBT) wtedy działa to na mnie drażniąco bo czy jest obowiązek mycia samochodu przed przeglądem ? Co innego dobry gust i umycie auta gdy jest brudne przed wykonaniem badania za co nieraz i nie dwa razy klienci mnie przepraszali :-D że przyjechali brudnym na przegląd i co mam im wtedy powiedzieć to jedź Pan(i) umyć do myjni i wróć bo ja brudnych nie lubię. Inna sprawa jak jadę czystym na OBT i diagnosta mówi proszę umyć auto bo u nas jest taki wymóg :shock: wtedy grzecznie mu podziękuję bo po co myć czysty samochód przecież to nie ma sensu a jak inaczej nie chcą wykonać OBT to cóż ja mam prawo wyboru SKP na której chce wykonać badanie i jadę do innej w której ewentualnie jak będę chciał to umyją mi samochód gratis ale po przeglądzie. Wniosek jest jeden nie można nikogo do niczego zmuszać bo to rodzi od razu opór tej osoby a w tym przypadku prowadzi to do zaniku klientów bo każdy kto tam był powie znajomemu "nie jedź tam bo będziesz musiał umyć samochód na myjni obok za XX Pln dodatkowo" :razz: Ale niech się martwią właściciele SKP na której jest taki obowiązek. Podzrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz jest taka pora że i brudny i kapiący to normalka :evil:

 

Ciekawe czy byłbyś, aż tak wyrozumiały, gdyby Ci wjechał terenowy z "toną" błota na sobie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy byłbyś, aż tak wyrozumiały, gdyby Ci wjechał terenowy z "toną" błota na sobie ???
Jak by był bardzo ufajdany to myjnia-trzeba ocenić np. stan ramy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy byłbyś, aż tak wyrozumiały, gdyby Ci wjechał terenowy z "toną" błota na sobie ???

 

Nie wybrzydzam jak ubłocony tylko robię co do mnie należy. Wiesz terenowy to mały "pikuś" jak wjedzie ciężarowy z budowy 8X4 to wówczas jest nawet więcej błota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim ciężarowym z budowy to trudno zrobić badanie,pęknięć ramy czy resorów napewno się nie zobaczy.A może byłoby dobrze gdyby razem ze stacjami były myjnie podwoziowe.

W zimie gdy wszystko od dołu oklejone jest śniegiem teżby się przydały.

Może taki dodatkowy punkcik w przepisach-"pojazd przed b.t. ma mieć umyte i wysuszone podwozie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim ciężarowym z budowy to trudno zrobić badanie,pęknięć ramy czy resorów napewno się nie zobaczy.

Może taki dodatkowy punkcik w przepisach-"pojazd przed b.t. ma mieć umyte i wysuszone podwozie."

 

Na pewno nie byłoby to złe, ale póki co trzeba sobie radzic bez mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Szanuję klientów za to .

Czy za to ze musisz pod sam.chodzić z parasolem....!!!! :D

 

Jak błoto i olej kapie to można bez parasola to już wolę jak woda kapie, prosto z myjni nie jadą. Regan55 nie żebym narzekał ale czy Ty się czasem słówek nie czepiasz :)

 

[ Dodano: 12-11-2009, 11:38 ]

W takim ciężarowym z budowy to trudno zrobić badanie,pęknięć ramy czy resorów napewno się nie zobaczy.

Może taki dodatkowy punkcik w przepisach-"pojazd przed b.t. ma mieć umyte i wysuszone podwozie."

 

Na pewno nie byłoby to złe, ale póki co trzeba sobie radzic bez mycia.

 

Ludzie rozumni tak robią tzn myją się przed wizytą u lekarza i myją auta przed wizytą u nas , bo nie mają nic do ukrycia . W wojsku mają taką kolejność i jest ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regan55 nie żebym narzekał ale czy Ty się czasem słówek nie czepiasz

Ja się czepilem juz raz 37lat temu i mi wystarczy tego co mam....!!!! :x:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.