Skocz do zawartości

Termin OBT przed 1 rejestracją


laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, przeżywam horror z WK...

Mianowicie: Przyjechał klient 307 z datą 1 rej 29.03.2007 (łatwo policzyć ze ma ważne badanie do 29.03.2010) Zażyczył sobie badanie aby zarejestrować pojazd. (po co płacić 60zł i w marcu znów 98zl) A więc wykonałem badanie i dałem termin na dwa lata. (badanie miało miejsce 23.10.2009, wyznaczyłem do 24.10.2011)

Pani z WK nie chce zarejestrować bo powinienem dopełnić do 29.03.2010!!

O co tu kaman?? Wytłumaczcie mi to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda uważam, że powinno być do 23.10.2011, ale co do reszty masz słuszność... Co to za WK?

 

Zrób w tym układzie tylko dod.i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale klient chce mieć badanie okresowe i tego mu nikt nie zabroni. Nie rozumiem dlaczego Pani ma zmieniać datę którą diagnosta napisał :?: chyba, że nie honorowała badań w związku ze źle wyznaczoną datą :x

 

[ Dodano: 10-11-2009, 13:57 ]

Chyba, że Pan mówi co inego tobie - proszę mi wykonać badanie okresowe - a co innego w okienku - wystarczy mi określenie danych? To po co ten baran (diagnosta) robił mi to okresowe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą datą 23 czy 24 to domyślałem się że będziecie sprzeczni. Program Pana K tak ustalił i tak zrobiłem. Poza tym 23.10.2011 to niedziela....

Wykonałem dodatkowe ale to jakiś paradoks, klient traci kasę.... i robi się niepotrzebne zamieszanie. WK na mnie , ja na nich....

 

[ Dodano: 10-11-2009, 14:06 ]

Chyba, że Pan mówi co inego tobie - proszę mi wykonać badanie okresowe - a co innego w okienku - wystarczy mi określenie danych? To po co ten baran (diagnosta) robił mi to okresowe

Co do tego jestem spokojny i wiem o co chodzi klientowi bo pytam dwa razy zanim przystąpię do badania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jestem spokojny i wiem o co chodzi klientowi bo pytam dwa razy zanim przystąpię do badania:)

 

Hehe - sorry, ale możesz pytać i trzy razy i to jeszcze o niczym nie świadczy :) Ludzie są... no dziwni czasami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z WK raczej staram się żyć na pokojowej stopie ale w tym przypadku zadzwoniłbym do WK i podał Pani odpowiednie przepisy z małą sugestią nauczenia się i zapamietania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - sorry, ale możesz pytać i trzy razy i to jeszcze o niczym nie świadczy :) Ludzie są... no dziwni czasami :)

Wiem, wiem ale niech "człowiek człowiekowi będzie człowiekiem". Gdybym był tak podejrzliwy jak Ty, to każdemu musiałbym dawać do podpisu A4 :P

Z WK raczej staram się żyć na pokojowej stopie

Ja tez ale w tym przypadku to jak tu żyć na pokojowej stopie?

Najgorsze jest to, że znów ten zły.... to diagnosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia podejrzliwości... Powiedzmy sobie wprost. Niektórzy są po prostu... głupi :) Przekazanie komuś prostej informacji bez jej zniekształcenia to dla wielu rzecz nie do przejścia - po prostu :)

A inna sprawa, że życie uczy aby wysłuchać obu stron zanim się w jakiś sąd uwierzy... Pewnie byś się zdziwił jak ten sam gość w WK relacjonował pobyt na SKP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia podejrzliwości... Powiedzmy sobie wprost. Niektórzy są po prostu... głupi :) Przekazanie komuś prostej informacji bez jej zniekształcenia to dla wielu rzecz nie do przejścia - po prostu :)

A inna sprawa, że życie uczy aby wysłuchać obu stron zanim się w jakiś sąd uwierzy... Pewnie byś się zdziwił jak ten sam gość w WK relacjonował pobyt na SKP :)

 

Popieram w pełni, znam to z autopsji, MY zwłaszcza musimy umieć ludzi "czytać"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO OCZYWISTE ZE ZROBILES TO DOBRZE DIAGNOSTA DAJE NA PELNE LATA A NIE MOZE DAC MNIEJ LUB WIECEJ . JEZELI ROBILES NP.23.10.2009 TO NA DWA LATKA DO 23.10.2011 NIE INACZEJ POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja PANOWIE powiem tak cieszmy się ze jutro mamy dzień wolny od cięzkich wyzwań choć przez chwile pomyślmy o czymś przyjemnym Dom Rodzina i oczywiście buteleczka T....S....E Przeciez chyba nam sie należy chociaż tyle :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda uważam, że powinno być do 23.10.2011,

Blakop-jak trafisz do mnie to Ci lekką reką tak wpisze...!!! ;)

(badanie miało miejsce 23.10.2009, wyznaczyłem do 24.10.2011)

Dobrze zrobileś z tą datą....!!!! :D

A co ty kolego? Wróżka? [/quote

Nie wrózka,nie wrozka-Kaszpirowski....!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO OCZYWISTE ZE ZROBILES TO DOBRZE DIAGNOSTA DAJE NA PELNE LATA A NIE MOZE DAC MNIEJ

 

Po pierwsze, nie krzycz :)

Po drugie, jeśli przyjedzie do Ciebie klient w dniu 12.11.2009, gdzie data I rej. poj. (fabrycznie nowy) to 01.03.2006, po prostu 'przespał' kilka miesięcy, to na jaki okres czasu wyznaczysz mu BT?

 

Przypomnę jedynie iż stwierdziłeś:

 

DIAGNOSTA DAJE NA PELNE LATA A NIE MOZE DAC MNIEJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazanie komuś prostej informacji bez jej zniekształcenia to dla wielu rzecz nie do przejścia - po prostu :)

A inna sprawa, że życie uczy aby wysłuchać obu stron zanim się w jakiś sąd uwierzy...

To może by tak dyktafon dorzucić na wyposażenie SKP :P

Tak sobie myślę, że Twój tok myślenia wynika z dłuższego stażu pracy i ciągłego użerania się z takimi problemami. Pewnie za parę lat też stanę po tej stronie barykady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

podejrzewam, że pracownicy WK bardzo przejęli się interpretacją MI dot. dopełniania terminów badań; do 3 lat, do 5 lat. dlatego wprost na siłę żądają tego, mimo, że w wielu przypadkach nie ma to większego sensu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.