Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
BenWade

Niepełny V5C

Polecane posty

BenWade

Witam mam problem chcę kupić anglika, ale z tego co mi gość pokazał ma niepełny V5C jest tylko prawa strona tego dokumentu mot podobno wyszedł niedawno i ma dokument czyli był wcześniej zarejestrowany w Anglii.

Jest prawa strona chyba bez punktu z żółtym paskiem jest jakiś sposób na rejestrację takiego auta?? Bardzo mi na nim zależy ponieważ samochód jest w świetnym stanie. Jest numer rejestracyjny gdzieś, ale nie ma części z vin, numerem nadwozia i podwozia. Mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie? :razz:

blakop
Mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie? :razz:

Może i tak - ale w Anglii (bo tam musisz szukać brakującej części DR). Bo w Polsce na pewno bez lewej części V5 nie zarejestrujesz...

elliot

BenWade, część o której piszesz to część do oderwania i wysłania do urzędu w UK.

Tak więc jest ono tyle warte ile .......... zakupione przez Ciebie w kiosku Życie na Gorąco ;)

andy68

jesli chce sie autko wyeksportować poza UK to powinno sie wypełnić, oderwać i odesłać do DVLA, punkt 11 pasek fioletowy, reszta jest przeznaczona dla organów rejestrujacych w innych krajach.

pasek żółty to p.9 przeznaczony dla pośredników, komisów itp

a zreszta macie orginał, bo może sie myle

scan0001.jpg

BenWade

Dziękuję za odpowiedzi. Czytałem na stronie, że jest możliwość jeśli wypełnię V754 jakoś tak, że zgubiłem V5C i przyślą mi V561 czy coś może pomyliłem numery... I na podstawie tego można już zarejestrować samochód ponieważ zmieniły się przepisy w Polsce i można. Zna ten temat/ przerabiał dokładnie ktoś? A i jeszcze jest papier z numerem rejestracji samochodu, jego pojemnością. Zna ktoś jasną diagnozę co mam teraz zrobić? Masy może kompletny V5C i jak to ogólnie wygląda? Dane możesz zamazać :-).

[ Dodano: 29-11-2009, 11:51 ]

BenWade, część o której piszesz to część do oderwania i wysłania do urzędu w UK.

Tak więc jest ono tyle warte ile .......... zakupione przez Ciebie w kiosku Życie na Gorąco ;)

Dzięki za pomoc i słowa otuchy :lol:

Psuj
jest możliwość jeśli wypełnię V754 jakoś tak, że zgubiłem V5C i przyślą mi V561 czy coś

A mówią, że to u nas jest biurokracja... :P

BenWade

Mało ważne może mi ktoś w odpowiedzieć konkretnie? Zarejestrować samochód bez V5C można na dwa sposoby. Pierwszy złożyć V754 i przysyłają dokument V561.

Gorsze rozwiązanie wysłać V62. No chciałem się dowiedzieć co będę musiał zrobić, żeby zarejestrować auto. Może się mylę w tym co piszę dlatego pytam na forum.

Jackow

Szukałeś na forum o anglikach i ich przeróbkach?

jaka

A przecież jest jeszcze coś takiego jak badanie techniczne i co Ci po dokumentacji jak BT nie zrobisz bo pewnie kierownica po prawej stronie? (jak na dzisiejsze przepisy). Ale poszukaj na Forum "w Anglikach"-tam są dobre rady naprawdę.

BenWade

Mam założony tam temat nie odpisują konkretnie. Oczywiście chcę zrobić przekładkę nie o to mi chodziło. Chodzi o te dokumenty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.