Skocz do zawartości

Pozytywny odbiór TDT kiedy decyzja


kuba197877

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pozytywny odbiór przez TDT ciekawi mnie teraz kiedy fizycznie przyjdzie do mnie decyzja z TDT zależy mi na czasie jak myslicie ile czasu trzeba żeby do mnie pocztą przyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W związku z tematem odbioru przez TDT

Mam pytanie do Was !

Powiedzcie mi czy panowie z TDT-u sprawdzali na SKP takie rzeczy jak np. tablica informacyjna i jej zawartość, obecność przepisów w formie dokumentów , etc

Proszę powiedzcie coś o kontroli i jej zakresie

Pozdrawiam

::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiekt budowała firma co ma w tym doświadczenie to nie powinno być problemów. Całą stacje pomierzą, sprawdzą posadzkę niwelatorem i numery urządzeń, warto zaznaczyć miejsca parkingowe i miejsce do pomiarów akustycznych.

U mnie na odbiorze z literatury wystarczyły: Autodata dla diesla, benzyny i motocykli, geometria osobowe, ADR2009, resztę przepisów z programu Stacja 2008. Potrzebujesz odbiór budowlany obiektu oraz oświadczenie o odpowiedniej wytrzymałości obrzeża kanału (jeżeli taki posiadasz).

Na tablicy: cennik, kryteria oceny stanu pojazdu (jak już stacja ruszy to dodatkowo zaświadczenie o wpisie do rejestru przedsiębiorców prowadzących stacje i wykaz diagnostów z nr uprawnień)

Przygotuj dokumentacje urządzeń z deklaracjami i certyfikatami - najlepiej osobne teczki dla każdego urządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuję sie jak w dawnych czasach :x . Oczywiście nie zapomnij o załączniku do podania :evil::evil: .

Z mojej strony są to tylko żarty i chcę to podkreślić :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak sprawdzaja dzialanie czujnikow, u mnie nawet jeden wchodzl na dach zeby zobaczyc jaki jest wentylator do usuwania spalin ze stacji ale to tylko dlatego ze wentylator jest zbiorczy dla serwisu i stacji. Poza tym posadzka sprawdzana pod wzgledem rownosci i odchylenia , certyfikaty i legalizacje urzadzen, tablice informacyjna czy sa na nich obowiązujące przepisy, zakres kontroli oraz co mnie zdziwilo przyczepil sie do mojego kolegi diagnosty ze na wizytowce przypietej do swierzo wykrochmalonego fatrucha :D nie posiada numeru swoich uprawnien. ( JA MIAŁEM WPISANE :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie się, bo u każdego znajdą coś nowego ,,,

u jednych żądają taśmy zwykłej 5-cio metrowej, u innych stalowej 10-cio metrowej,,,

można podważyć zmywalność ścian, jeśli nie ma płytek, muszą być wypełnione karty przeglądów okresowych nawet przy pierwszym odbiorze,

i wierzcie mi , nie wszystkie wymagania znajdziecie w dziennikach ustaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszą być wypełnione karty przeglądów okresowych nawet przy pierwszym odbiorze,

 

u mnie akurat tego nie wymagali

ponadto przepisy oprócz ADR miałem na CD, było ok. podobnie katalogi, ale przyczepił się do katalogu motocykli i ciężarówek - trzeba było uzupełnić

przepisy wymagane, a zamieszczone na stronach TDT też nie wyczerpały wymagań o kilka trzeba było uzupełnić.

 

Nie przejmujcie się, bo u każdego znajdą coś nowego ,,,

 

dokładnie tak, jak chcą to zawsze coś znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyczepił się do katalogu motocykli

dokładnie ,,, koniecznie japońskich ,,,

 

[ Dodano: 06-01-2010, 19:24 ]

u mnie akurat tego nie wymagali

to kolejny dowód na to, że "u każdego coś nowego" - nie dziwię się, robiłbym tak samo, gdyż nie znacie dnia ni godziny ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.