Skocz do zawartości

Takie sobie luźne na temat instalacji ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/2091048,11,nie_bylo_zamachu_na_zone_sikorskiego__to_gaz,item.html

 

RMF FM, Pog/10:26

Nie było zamachu na żonę Sikorskiego, to gaz

 

20867d2928710a96fbf32ad43b22b0d3,5,1.jpg

 

Sobotni wybuch w samochodzie żony Radosława Sikorskiego, Anne Appelbaum, po którym przyznano jej ochronę BOR, nie był zamachem - dowiedziało się radio RMF FM.

Przyczyną wybuchu była prawdopodobnie przestarzała instalacja gazowa. Wykluczono udział osób trzecich - informuje RMF FM.

 

Żonie Radosława Sikorskiego nic się nie stało. Nie doszło do silnego zniszczenia samochodu, nie było też pożaru, choć na miejscu pojawiła się straż pożarna - spod maski wydobywał się bowiem gęsty dym.

 

Ponieważ dopuszczano ewentualność zamachu, Anna Appelbaum dostała ochronę Biura Ochrony Rządu. Do czasu zbadania jej samochodu przez ekspertów miała podróżować wraz z jednym z oficerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną wybuchu była prawdopodobnie przestarzała instalacja gazowa. ...

 

... spod maski wydobywał się bowiem gęsty dym.

 

Ech te pismaki... jak znam życie kiepska instalacja tak "pierdła" w kolektor, że aż dym poszedł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz jest kiepsko z klientami na montaż LPG a po tym wydarzeniu to nic tylko zamknąć warsztat lub przerobić na drugie stanowisko diagnostyczne przy OSKP :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to widze tak,VIP jeżdzi a diagnosta nie ma smiałości w "Takim Aucie"dokonać całej procedury! bo jak by to wyglądało że VIP jężdzi niesprawnym autem!!!

No i Zonk!!!

Nie święci garnki lepią!

Pzd. Tadeusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

No to ja z innej beczki ze tak powiem gazowej beczki . Na SKP nie możemy niczego regulować ani demontować w celu sprawdzenia . No i trafił mi "oczytany" klient . Butla toroidalna w w miejscu kola zapasowego i żeby sprawdzić numer trzeba dekielek odkręcić . A ten mi " Nic tu nie będziemy demontować Nie możesz Pan" To proszę przygotować samemu pojazd do badania On " nie mam takiego obowiązku" W tym momencie się rozstaliśmy . On ze mną a ja z kasą ... pieska niebieska No już normalnie dekielka nie można odkręcić :?:8) Jestem za założeniem gablotki Tych klientów nie obsługujemy. Jak ja nie lubię skrajności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kaski byś nie stracił.

Ja tez trochę stracilem.Klient podstawil sam.na OBT z inst.gazową.Brak dok.na

zbiornik.Panie ja jutro dostarczę,ja wasz stały klient.Jak pan dostarczy to wtedy

ja wykonam OBT.To ja p.......ę i jadę do konkurencjii.Koniec rozmowy.. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie się rozstaliśmy .

 

Trza było mu walnąć N za "brak możliwości porównania numeru zbiornika gazu z dokumentacją" :D

 

Czy klient może odmówić dalszego badania bo np "Mleko na gazie zostawił" Teoretycznie N ale za co? Nie możność dokończenia badania ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencji temat wisi i powiewa.Konkurencję interesuje tylko $$$$$$$ :razz:

 

Powolutku Po sąsiedzku SKP ma problemy bo robili bez papieru na gaz Kumpel który się tam zatrudnił jak to zobaczył zwiał po 5 dniach pracy. I dobrze zrobił zważywszy jaką jazdę mają teraz ci pieczątkowcy Raczej im wisi jak stoi :-) Drukarnia owa była nagrywana i inne grzechy też miała na sumieniu. :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku Po sąsiedzku SKP ma problemy bo robili bez papieru na gaz Kumpel który się tam zatrudnił jak to zobaczył zwiał po 5 dniach pracy. I dobrze zrobił zważywszy jaką jazdę mają teraz ci pieczątkowcy Raczej im wisi jak stoi Drukarnia owa była nagrywana i inne grzechy też miała na sumieniu

 

 

U nas też była,jest i będzie taka drukarnia,byli nagrywani, były wyroki a jakie to przemilczę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też była,jest i będzie taka drukarnia,byli nagrywani, były wyroki a jakie to przemilczę

 

Była czyli już nie ma Jest ich los w ich rękach Będzie coraz mniej NA tych SKP gdzie akcję były potrafią teraz za byle co pogonić a kiedyś to nawet auta nie potrzebowali . Zadaj pytanie drukarni Po co obt w takim razie Sami pod sobą dołki kopią bo są już głosy np w komisji sejmowej "przyjazne państwo" żeby w ogóle znieść obowiązek badań skoro tak to ma wyglądać. I niech właściciel sam odpowiada za swoje auto. Brawo wiec dla kolegów z drukarni ...tfu chwastów raczej w naszym zawodzie Chyba zdają sobie sprawę z tego że sami dają argumenty , zwolennikom tej tezy, za zniesieniem obowiązku obt ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdają sobie sprawę z tego że sami dają argumenty , zwolennikom tej tezy, za zniesieniem obowiązku obt ?

A czy tacy ludzie zdają sobie sprawe co oni czynią,czy nawet odrobinę myslą..!!! :razz: Jestem pewien ze nic a nic.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.