Skocz do zawartości

Nowe rozliczenie cepa


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JACEK GUZ

    7

  • ketiw38

    5

  • Kolanko

    5

  • hiubowawa

    4

Kto powinien wypełnić księgowość czy diagnosta?

Jezeli masz księgową która Ci robi inne rozliczenia to dajesz jej i finito... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internetowy System Aktów Prawnych - isap.sejm.gov.pl

 

pytałem skad wziac oryginał tego czegos a tam jest wzór

no chyba ze można se to druknac wypełnic i bedzie gito??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wszelki wypadek zrobiłem sobie szablon w open office calk /MS Office nie mam na stacji/ i będę na nim jechać dopóki się nie obudzi mój dostawca oprogramowania, a z doświadczenia wiem, że to może potrwać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dostawca oprogramowania opublikował na swojej stronie aktualizację. Ściągnąłem i zrobiłem roboczy wydruk. Całkiem ładnie wkomponował program dane w okienka tego PIT-a.

Jest Oki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na strone cepiku są tylko stare nieaktulne wzory sprawozdań , brak numerów kont i adresu na jaki wysyłać cepik ( do MSWiA czy Departamentu Ewidencji ...) a może szukam nie tam gdzie trzeba??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Par. 5 publikowanego powyżej rozporządzenia odsyła w sprawie konta do Ustawy (art.80d; ust.2). Ustawa się w tym punkcie nie zmieniła, więc stary numer konta jest jak najbardziej obowiązujący.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe info dla zainteresowanych - nowa wersja systemu STACJA.2000 będzie dostępna zaraz po Nowym Roku, już z gotowym formularzem, częściowo wypełnianym przez program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe info dla zainteresowanych - nowa wersja systemu STACJA.2000 będzie dostępna zaraz po Nowym Roku, już z gotowym formularzem, częściowo wypełnianym przez program.
5 stycznia i nic, co to znaczy zaraz po nowym roku? :cool: Rozumie ze zamieszanie na poczatku roku, ale 10 juz blisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowisko MSWiA (dzisiejszy telefon) jest następujące: sprawozdania za grudzień można przesyłać tak na starych, jak i na nowych drukach.

 

W związku z powyższym nad nową wersją pracujemy bardzo spokojnie - Wy po prostu robicie wszystko wg dotychczas przetartych szlaków ... :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ijm wysyła stare
Przepraszam Cie Tomek. ijm wczoraj klamal :oops: , wiem dobrze ze od wczoraj zmienil zdanie :razz: i dzis wyslal na nowym wzorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.