Skocz do zawartości

zwiazek diagnostów polskich


pan siara

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to poważnie zabrzmiało. A może nie jest to głupi pomysł? Może dobrze byłoby stworzyc prężną organizację, która broniłaby diagnostów przed naszym pseudoprawem, które za sowja dewizę uwaźa stwierdzenie - zabić diagnostę łapówkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • blakop

    10

  • Norbert Jezierski

    6

  • Piotr Barczuk

    4

  • kowal

    4

A może nie jest to głupi pomysł?

Może i nie jest ...

Ale - bez władz i siedziby w Warszawie, z sensownym "szefostwem" - któremu sie chce cos zrobić dla środowiska ...

Jeszcze długo by wymieniać - ale pomysł jest dobry ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry pomysł . Na poczatek trzeba by było zrobic badanie ile osób chciało by sie zrzeszyc . moglo to by byc nawet duze stowarzyszenie .można zaczac działac cos w tym kierunku . w razie czego jestem w stanie zalatwic duza sale na spotkanie sie . wojewodztwo warminsko-mazurskie. jak Panowie myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już coś podobnego powstało -polska izba stacji kontroli pojazdów a w niej stowarzyszenie

diagnostów. czy pomoże diagnostom ,tylko czas może to pokazać . :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o piskp pisałem już wcześniej. pokłucili się kolesie w iteesie i podzielili . Pozałatwiali sobie nowe posadki i nic poza tym. Zorganizowali sobie jedną konferencję "dydaktyczną" w Zakopanem ale chyba nie wszystko udało im się ustalic i postanowili dokończy temat w Helsinkach. Szkoda, że nie na Księżycu bo może znalazloby się trochę miejsca w Columbii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co się dzieje to prawdziwy cyrk do ktorego wpuszczonojeszcze tdt - ktoś kto zajmował

się cysternami ,teraz dopuszcza i kontroluje stacje - gdzie są pieniądze łatwe do

ściągnięcia tam klan kolesiów wymyśla swoj ustawy i rozporządzenia i dzieli się zyskami

a obywatel musi za to zapłacić :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry pomysł . Na poczatek trzeba by było zrobic badanie ile osób chciało by sie zrzeszyc . moglo to by byc nawet duze stowarzyszenie .można zaczac działac cos w tym kierunku . w razie czego jestem w stanie zalatwic duza sale na spotkanie sie . wojewodztwo warminsko-mazurskie. jak Panowie myslicie?

co do stowarzyszenia pomysł dobry a to spotkanie to czasami w mikołajkach nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to spotkanie to czasami w mikołajkach nie jest

:lol:

Jeśli to prawda - to w ciemno się zapisuję !!! Oczywiście myślę tu o Hotelu Gołębiewski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pare razy delikatenie dawałem do zrozumienia, iż to jedeyne sensowne podejscie do naszych problemów.

Ale jak zaczniemy od siedziby w warszawie to :(

Oczami wyobrazni widzę ciało pt. Sąd Koleżenski (zawodowy) jak u lekarzy albo prawników - któryś z nas popełni powazny bład- ale sąd koleżensku uzna: Niewinny i wszystkie inne sady swiata mogą nam nadmuchać :) i jeszcze immunitet by się przydał - bo przeciez jednosobowo jak sedzia wydajemy wyrok :)

 

Piotr Barczuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarty Zartami ale fiycznie jest to chyba do zrobienia proponowalem spotkanie sie w Mławie 60km od Płonska niestety nie w Gołebiewskim ale w przyszłosci kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i jesetem za, ale patrząc na użytkowniku zastanawiam się dlaczego wielu jest aninimowych wstydzą się miejscowości gdzie mieszkają lub pracują . wstydzą się swojego wieku a niektórzy nawet płci . według mnie powinniśmy się najpierw dobrze poznać na forum.

bardzo podobało mi się podejście pana który podziękował mi za złożenie życzeń i

jeszcze przesłał mi swoje zdjęcie z cókami [chyba] ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej jest sie poznać wchodząc na "Chat" naszego forum. Niestey nikt tam nie zachodzi (choć raz byłem w pokoju razem z Berecikiem i Włodasem), wiem wiem wszyscy zapracowani :evil: , ale jakbyśmy tam 'zaglądali' to faktycznie można się poznać tak 'nieformalnie' :mrgreen:

Pozdrawiam tych co za kółkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część użytkowników woli zostać anonimowa, bo są tylko pracownikami. A szef też ma w domu neta i może mu się nie spodobać to co tu jest napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze tak bardziej centralnie? BYDGOSZCZ,ŁODZ, KONIN ?? I mozemy wtedy nawet nadac nazwe " CENTRALNA CENTRALA" :D

 

[ Dodano: 03-09-2005, 14:27 ]

Jak nie w Warszawie to moze bardziej centralnie : BYDGOSZCZ,KONIN,ŁÓDZ, i mozemy sie nazwac wtedy " CENTRALNA CENTRALA DIAGNOSTÓW" :D

 

[ Dodano: 03-09-2005, 14:28 ]

myslałem ze mi ten pierwszy post gdzies uciekł soryza dubel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem ze mi ten pierwszy post gdzies uciekł soryza dubel

Zawsze mozna skorygować to, co już się napisało (przycisk EDYTUJ w prawym górnym rogu postu).

 

Jak nie w Warszawie to moze bardziej centralnie : BYDGOSZCZ,KONIN,ŁÓDZ

A Poznań to Pikuś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dac tylko POZNAN , ale pomyslalem sobie ze SZEFUNIO da mi wycisk ze ma i tak na głowie tyle ze nie wie kiedy spac ,a tu jeszcze szefowanie tak powazna centrala ..... bo co bedziemy ukrywac... na bank bylbys szefie okrzykniety WODZEM naszym w tym centrum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że mówiłem o Poznaniu nie oznacza, że myślałem o byciu szefem tego bałaganu :lol:

Ale - jeśli już mowa o siedzibie - wg mnie Poznań nie byłby głupim rozwiązaniem ...

Aglomeracja jest duża, SKP niemało, są konferencje, targi, Wielkopolska jest generalnie dość bogatym rejonem, do Kujawsko-Pomorskiego (niezły ośrodek stacji) niedaleko, blisko też do Berlina (nie wiem, czy to zaleta, czy wada :lol:) ...

No i jest to jakaś przeciwwaga w stosunku do Warszawy - Zachodnia Polska ...

 

No i kolega Wlodas miałby bliżej ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOOO!! kurna !! same plusy!! nie?

 

Łacznie z dojazdem hi hi hi Słowo " bałaganem " tez sie mnie podoba!! na tyle wykrzykników to tu jeszzce nikt i nic nie zarobiło!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja widziałbym to jako małe, niezależne, przynajmniej początkowo, stowarzyszenia - działające lokalnie. Na przykład na naszym terenie - GRUPA DOLNOŚLĄSKA zrzeszająca niewielką liczbę osób z inicjatywą i pomysłami. Należałoby stworzyć szablon STATUTU, którym mogłyby się posługiwać wszystkie kolejne, nowo tworzące się grupy. Dałoby to możliwość, w przyszłości, łatwego połączenia takich grup w jedną, silną organizację. Ale najpierw trzeba wykonać pracę u podstaw. Na początku na pewno nie będzie wielu chętnych bo ludzie, generalnie, chcą mieć święty spokój. Poza tym takie działanie, raczej nie spotka się z entuzjazmem po stronie obozu przeciwnika. Jeżeli powstanie, taka organizacja, będzie mogła uderzyć skutecznie w doskonałe samopoczucie i nieomylność niektórych;), a to nigdy nie jest dobrze widziane. Mogą być szykany, całkiem nieformalne oczywiście i w trosce o jakość obsługi klienta na przykład. Założyciele będą musieli mieć grubą skórę, dużą wiedzę i sporo samozaparcia. No i odpowiednie znajomości, koniecznie.A to zawsze jest towar deficytowy.

Z drugiej strony, jeżeli nie spróbujemy, to zawsze będziemy tylko chłopaczkami do bicia, ludźmi, których można legalnie pozbawić prawa wykonywania zawodu ( przynajmniej teoretycznie ), nawet za drobne przekroczenie.

Nie będziemy, na równych prawach, współpracownikami urzędów, lecz jedynie wykonawcami sprzecznych często poleceń. Dalej będzie pokutować opinia, że diagnosta nie ma kwalifikacji, żeby samodzielnie lub w rzeczowych konsultacjach z WK ustalać, jak dany przepis należy rozumieć i stosować.

Gra jest warta świeczki ? Bo może jednak nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.