Skocz do zawartości

STACJA 2000 v. 8.4.8. [03-02-2010]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

- nowy wzór sprawozdania z pobranych i przekazanych opłat ewidencyjnych [Dz.U.2009.210.1626]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala, ale mialem maly problem. Na wydruku w rubrykach 11.1 i 11.2 nie mialem wpisow. Okazalo sie ze nalezy nadac sobie uprawnienia na cepik w "Administrator/Obsluga slownikow/slowniki specjalne/Operator systemu uzupelnic dane diagnosty o imie i nazwisko uzytkownika CEPiK."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Tak naprawdę - nie ma czegoś takiego obecnie jak wzór rejestru BTP - utrzymaliśmy więc w mocy stary, obowiązujący wycofanym Dz.U.227.

 

Gdyby literalnie do tego podejść, obok rodzaju paliwa na wydruku powinno pojawić się mnóstwo innych rzeczy. Tylko - dokąd to wszystko prowadzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji drukowanej rejestru badań technicznych nie powinien znaleźć się rodzaj paliwa?

 

U mnie na razie nie ma, być może będzie jeszcze jedna aktualizacja,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę zmiana ta obowiązuje od wersji 8.4.9, która ukazała się w czwartek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem do czego to by miało prowadzić tylko się tak zastanawiałem czy wersja wydrukowana nie powinna być zgodna do zakresu określonego w Dz.U. 155 po 31.03.2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko się tak zastanawiałem czy wersja wydrukowana nie powinna być zgodna do zakresu określonego w Dz.U. 155 po 31.03.2010.

 

Pewnie powinna - tylko ministerstwo nie określiło nowego wzoru rejestru :)

 

Miało być lepiej a wyszło jak zwykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczem do całości jest załącznik nr 8 do Dz.U.2009.155.1232 - i tam należy szukać odpowiedzi. Program gromadzi wszystkie informacje podane w załączniku, części nie wyprowadzając w sposób jawny (obecnie drukowany rejestr) na zewnątrz.

Jest szansa, że to zmienimy - ale zbyt wielkiego sensu tego to ja nie widzę. Dlaczego ?

§5.1.Podmiot prowadzący stację kontroli pojazdów prowadzi rejestr badań technicznych pojazdów, zwany dalej "rejestrem", z wykorzystaniem systemu informatycznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.