Skocz do zawartości

A jakby tak rewolucja???


Arizona

Rekomendowane odpowiedzi

Co Panowie myślicie żeby odwrócić wszystko do góry nogami. Wyobraźcie sobie jakby klient płacić TYLKO za przegląd negatywny. Pozytywny stan techniczny auta jest premiowany darmową pieczątką. Czyli przyjeżdża na przegląd - diagnosta musi znaleść usterkę, aby go skasować. Klient nie chce płacić więc dba, żeby się do niczego nie przyczepić. Sądzę że, takie rozwiązanie uleczyło by to nasze środowisko. Bo stacja musi na siebie zarabiać, a ile negatywów by się narobiło ;)

Podsumowując:

- diagności bardziej by się przykładali do pracy.

- klient bardziej dbałby o samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tak bez szaleństw

JG-a czemu nie...???? :D

Sam wiesz zawsze to coś nowego,ciekawszego...!!!! :D

Kupił nie kupił potargować się zawsze mozna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tak bez szaleństw

JG-a czemu nie...???? :D

Sam wiesz zawsze to coś nowego,ciekawszego...!!!! :D

Kupił nie kupił potargować się zawsze mozna....

 

Reganku wyobraz sobie że praktycznie zawsze musiałbyś cos znależć na N-kę bo inaczej szef cię wywali za brak kasy z przeglądów

Dla mnie to pomysł bez przyszłości w naszym kraju :nook

::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze musiałbyś cos znależć na N-kę

A czy naprawdę nie da się tego zrobic....???

JG-tylko trochę"dobrych"chęci a zawsze coś tam znajdziesz...!!! :D::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nawet w nowo wyprodukowanym da się coś znalezć ale czy chciałbyś non stop wysłuchiwać kazań klientów bo ja nie :razz:

I tak mam ich dosyć,jaki to ja czepliwy etc.. etc..

A z drugiej strony to czy nasz kraj byłby w stanie sfinansować przedsiebiorcom te pozytywne badania?Nie sądzę :razz:

Więc borykajmy się dalej z tym co jest :razz::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne pole do korupcji.

a teraz to nie ma pola do korupcji??? Panowie uświadomcie sobie że są takie części Polski gdzie przez cały rok negatywów jest np. 5. I to dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie uświadomcie sobie że są takie części Polski gdzie przez cały rok negatywów jest np. 5. I to dobrze?

 

Ilość badań z wynikiem N nic nie mówi o jakości SKP. Wystarczyło w poprzednich latach uświadomić klienta najpierw mechanik potem diagnosta Prewencja więcej znaczy niż " jak zrobisz w roku 200 N to będzie minimum i jesteś cool " 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie uświadomcie sobie że są takie części Polski gdzie przez cały rok negatywów jest np. 5. I to dobrze?

 

Ilość badań z wynikiem N nic nie mówi o jakości SKP. Wystarczyło w poprzednich latach uświadomić klienta najpierw mechanik potem diagnosta Prewencja więcej znaczy niż " jak zrobisz w roku 200 N to będzie minimum i jesteś cool " 8)

 

troszkę kolego źle mnie zrozumiałeś. zgadzam się z Tobą, tylko że mechanik nie zawsze wszystko wychwyci, a tym bardziej nie chodziło mi o ustalanie jakiś minimum negatywów, tylko że z moich obserwacji różni diagności różnie się przykładają do pracy, a tak to motywacja może dla nich by była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że mechanik nie zawsze wszystko wychwyci

 

Od tego są badania zgoda. Znajdziemy zapewne skp gdzie od początku istnienia, kilka lat, nie było ani jednego N Więc jaki jest złoty środek, bo przyznam , skrajności nie lubię, czytaj rewolucji A my jako naród mamy do tego jakieś predyspozycje chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym że złotego środka nie ma :cry: ale w moim odczuciu najlepiej teraz to nie jest, ale to dłuższy temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym że złotego środka nie ma

 

A może blokada możliwości zrobienia badania w innej SKP jak dasz N ? W tych wszystkich aferach z udziałem diagnostów pozytywne jest to, ze i klienci też odpowiadają za "przychylność" Postarajmy się najpierw wyszukać coś pozytywnego w tym co jest w myśl zasady wymagania najpierw od siebie samego. Dodatkowo może ustawowy zakaz zatrudniania diagnostę na przerób ? itepe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.