Skocz do zawartości

próbuję otrzymać w starostwie wtórnik IMIENNEGO UPRAWNIENIA


dawidisyn

Rekomendowane odpowiedzi

zgłosiłem się do STAROSTWA które około 6 lat temu wydało mi imienne uprawnienie diagnosty, z prośbą o wydanie mi duplikatu tego właśnie uprawnienia i pani chce odemnie wniosek o wydanie iniennego uprawnienia diagnosty, zaświadczenie o ukończeniu kursu diagnosty, zaświadczenie o praktyce w zawodzie, świadectwo o ukończeniu szkoły, itd tak jak wniosek o wydanie uprawnień. Uprawnienia dokładnie z tego starostwa otrzynałem 6 lat temu ja chcę tylko duplikat , przecierz to co się dzieje to jest paranoja!!!! Nie chcę się sprzeczać ze starostwem ale dlaczego robią na złość i wszystko pod górę, może ktoś ma na to jakąś forme prawną jaki wniosek trzeba wypełnić o WTÓTNIK IMIENNEGO ZAŚWIADCZENIA DIAGNOSTY??????????

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy cię to pocieszy ale ja duplikat dostałem bez problemu tylko musiałem napisać wniosek i dodać że oryginał zgubiłem. nie było żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem do jakich celów potrzebujesz duplikat, ale zawsze możesz wystąpić o wydanie uwierzytelnionej kserokopii dokumentu z Twoich akt - prościej i taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem do jakich celów potrzebujesz duplikat, ale zawsze możesz wystąpić o wydanie uwierzytelnionej kserokopii dokumentu z Twoich akt - prościej i taniej

 

 

potrzebuje wtórnik bo oryginał zgubiłem i zmieniam miejsce pracynawet miejsca pracy nie zmieniam tylko zmienił się właściciel SKP i był nowy odbiór i jest inny nr stacji, lecz w tym samym powiecie i cały czas będę pod tym samym starostwem, ale pani kierownik WK powiedziała że musi mieć znowu oryginał do wglądu wię jej tłumacze że już jej właśnie niedawno pokazywałem ten oryginał i ona sobie zrobiła ksero i potwierdziła za zgodność i wystarczy jak sobie wyciągnie ze starej teczki SKP ale NIE powiedziała ze muszę wystąpić do niej właśnie o wtórnik, no i te wszystkie formalności.... ????? chyba się nudzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego "duplikat imiennego uprawnienia"? Formalnie coś takiego istnieje. Starosta może wydać jedynie odpis wydanego zaświadczenia potwierdzającego nadanie uprawnień, tj. wydać kopię potwierdzoną za zgodność z oryginałem i nic więcej.

A co do sytuacji przedstawionej przez "dawidsyna" to cóż mogę powiedzieć - jak występujesz o wydanie "imiennego uprawnienia" (nieważne że duplikat) to co się dziwisz że kobieta żąda przedstawienia kompletu dokumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak występujesz o wydanie "imiennego uprawnienia" (nieważne że duplikat) to co się dziwisz że kobieta żąda przedstawienia kompletu dokumentów.

Zgoda-tylko ze ten człowiek juz jest tam ujęty w ewidencji starostwa i czy nie mija się

z celem zeby ponownie "celebrować"całą drogę od początku... :razz:

Czy pani urzędnik chce podkreślić kto tu jest dla kogo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co się dziwisz że kobieta żąda przedstawienia kompletu dokumentów.

Bo ona je ma więc po jaką cholerę jej drugi raz ten sam kpl dokumentów. Jak zgubię świadectwo maturalne to zaś muszę iść do szkoły i zdać maturę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zgubię świadectwo maturalne

A przed napisaniem tego sprawdziłes czy faktycznie jeszcze je masz... :?::?::razz:

to zaś muszę iść do szkoły i zdać maturę???

Pisz,pisz a kto wie czy jakiś "oświecony z góry"sobie tego nie poczyta i wprowadzi w

zycie...A jeszcze dostanie konkretną premię za pomysł.... :razz:

A Ty .....marsz do "budy"..... :x:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro musisz złożyć wniosek o nowe uprawnienia, bo tak kazała (a niechce wydać odpisu) to piwnna potraktować wszystko jak nową sprawę, nowy numer diagnosty. Bo jeśli dostaniesz ze starym to sprawa nie będzie załatwiona zgodnie z wnioskiem o wydanie uprawnień.

Nic innego jak zostawać tok myślenia Pani z urzędu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pani chce odemnie wniosek o wydanie iniennego uprawnienia diagnosty, zaświadczenie o ukończeniu kursu

 

Obawiam się, że po prostu się nie zrozumieliście. Pani chce oryginały do wglądu, gdyż one są u Ciebie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani chce oryginały do wglądu, gdyż one są u Ciebie ,,,

Po co skoro ma kopię tych dokumentów u siebie, które nie uległy zmianie. Na podstawie jego oświadczenia, że zagubił tamten i kpl dokumentów, którymi dysponuje magistrat powinien wystawić mu drugi dokument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.