Skocz do zawartości

A pochwalcie się, Motocykliści ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

kolega diagnosta jeszcze nie jest zarejestrowany, ale też chciał się pochwalić

 

silnik zaporożca - marka SAM

 

441fcf520009a0d04d89cf46

 

czuje, że będzie dyskusja :D

 

Harley Dawidson Road King

 

51ee2df000137bd64d89cf54

 

w chwili obecnej poddawany małym przeróbkom łącznie z malowaniem aerografem.

Po skończeniu będą zdięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Tomek D

    20

  • Jacdiag

    10

  • Psuj

    8

  • blakop

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

tu się chwal

prociem badzo :D

 

praca dyplomowa 2002 "Restauracja i tuning motocykla IŻ 56"

 

503bedde0011db394d8dd99d

 

poprzedni motór

 

7ca01b460019b52f4d8dd95f

 

"trajka" w budowie

 

54fe01d30014ac494d8dd96e

 

245695ee0002b73c4d8dd97d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzisiaj przeszedłem swój chrzest bojowy -a umieszczam zapytanie tutaj bo związane z motocyklem i ponoć wszyscy tak mają - ładny motor - spod zbiornika paliwa wystaje jakiś włącznik ,więc go włączam a tam pod ramą na całej długości zapalają się światełka koloru niebieskiego -rozświetlające poświatą na całej długości -więc podziękowałem gościowi ,a on wtedy z pretensjami ,że wszyscy tak mają i on mnie załatwi ,ze się czepiam jego światełek. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto wiedzieć, iż rzeczoznawca nie jest uprawniony do badania stanu technicznego. Rzeczoznawca może oceniać stan techniczny ale nie jest to wiążąca ocena.

 

:ok:ok:ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Nie mam wprawdzie zamiaru nią jeździć, z racji wzrostu i wieku, ale dla mojego 10-letniego syna na początek w sam raz. Kupiłem ją pół roku temu w stanie niemalże agonalnym. Ponad 4 miesiące pracy w każdej wolnej chwili i efekty widać na zdjęciach. A dzisiaj, pomimo silnego mrozu, była jazda próbna - pozytywnie. Dlatego postanowiłem się pochwalić. Może to będzie zaczątek jakiejś większej kolekcji? Nawet, jak syn podrośnie, nie mam zamiaru jej sprzedać, jeszcze parę latek i takie motorynki będą miały swoją wartość.

mot3.thumb.JPG.708e5d9d983f965de199a0ab47b2cc06.JPG

mot2.thumb.JPG.ff9c7fed74c29fb992d5fbbf7779cf53.JPG

mot1.thumb.JPG.a033d4b1a9defa866f122583123c6565.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości - strona z książki "Obsługa i naprawa motorowery Romet" - K. Kociński, J. Przybyła, E. Jaruzel - WKŁ

301.jpg.451523b90e0206637a8c325f1a517fab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam też szukam takiej-dla syna-na początek, jak by kto wiedział to poprosze o info. A kolega się postarał z odbudową i dla takich ja zawsze mam wielki szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie potem zmienili zbiorniczek - teraz kojarzę. Ale ja tam miałem jeszcze tą pierwszą - z jajowatym bakiem. No tylko, że niebieska była, więc do najszybszych nie należała (chociaż na osiedlu pod względem szybkości byłem drugi) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie potem zmienili zbiorniczek - teraz kojarzę. Ale ja tam miałem jeszcze tą pierwszą - z jajowatym bakiem. No tylko, że niebieska była, więc do najszybszych nie należała (chociaż na osiedlu pod względem szybkości byłem drugi) :)

No ja to miałem Kadeta ale jeszcze ze zbiornikiem tam gdzie tylny bagażnik.

Jednak ten był zawsze najszybszy, Jawki i Komary Sport przegrywały.

Motorynka /z okrągłym bakiem/ ale to juz syna, też z okolicznych motorowrów była najszybsza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na zimowe wieczory nabyłem Urala M63, ale po remoncie nie będzie błyszczący.

Piękna maszyna. Starczy na wiele zimowych wieczorów. ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to miałem Kadeta ale jeszcze ze zbiornikiem tam gdzie tylny bagażnik.

 

To chyba był, a przynajmniej powinien być Pegaz.

Pegaz to był tak jak Kadet ale z tzw "automatycznym" a właściwie odśrodkowym sprzęgłem i rozruchem na pedały.

Kadet miał dwubiegowa skrzynię kórą oczywiście przerobiłem na trzybiegową wtedy jak już wyszla taka w Ogarze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.