Skocz do zawartości

kopia strony


Jacdiag

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.faktyimity.pl/News/ObjectId/2572/Default.aspx

nie otwiera się ze skrótu w ShoutBox-ie

 

aktualności

2010-04-13

Szokujące kazanie w Przemyślu

 

Parafianie z Katedry Przemyskiej usłyszeli szokującą homilię, wygłoszoną przez prałata Zbigniewa Suchego.

 

 

 

Podczas niedzielnej mszy w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku, ks. prałat Suchy wygłosił szokującą homilię:

 

„To mogło się wydarzyć w środę. Ale w środę te metaforyczne oczodoły premiera polskiego rządu wołające o prawdę wywołały zachwyt. Już na drugi dzień liberalni politycy, opiniotwórczy Michnik od dawna nie piszący, zaproponowali posprzątać tropy pamięci z katyńskiego lasu, zapomnieć ślady profanacji znad charkowskich grobów...”.

 

Przypominamy, że w środę do Katynia polecieli Tusk, Wałęsa i Mazowiecki. Ludzie są zszokowani, a hierarchia Kościelna nie widzi w tych słowach nic złego. Portal radiofara.pl uważa wręcz, że tej homilii powinni wysłuchać wszyscy Polacy...

 

 

 

 

Powrótkomentarze

agnostyk Kościół zawsze sieje nienawiść, nawet w takich chwilach,a ciemnota zawsze zostanie ciemnotą.Amen. 13 kwietnia 2010 09:40

B16 Panie-Jonaszu Musicie nadawać.Katoidioci-ruszyli do ataku.Jezusowi brakło słów,pijemy dalej. 13 kwietnia 2010 09:51

Janek Zgadzam się!! Powinniście nadawać ! Katolicka bestia żeruje i ryczy a my nie możemy się wypowiedzieć i i pokazać innego spojrzenia na sprawę katastrofy!!! Jest tyle tematów. Jeżeli wy nie będziecie mówić to kto będzie??? Katolicka telewizja???? 13 kwietnia 2010 11:13

Prozac Podpisuję się pod wezwaniami o nadawanie. Jak widać - Wacikańczycy nie zasypiają gruszek w popiele. Oni się nie certolą, prowadzenie agresywnej polityki pod pretekstem mszy za zmarłych w to im graj. Psychopaci i socjopaci w sutannach nie znają pojęcia empatii i nie należy od nich takowej oczekiwać - tym bardziej nie należało oczekiwać, że się wstrzymają z pluciem jadem na "libertyński środek" dopóki naród nie ochłonie po koszmarnej katastrofie. 13 kwietnia 2010 11:38

Tymoteusz To, że w Przemyślu rządzonym przez tajnego współpracownika pseudo "Zefir" padają takie słowa, nie dziwi mnie. Tam zawsze była odpowiednia atmosfera. 13 kwietnia 2010 11:41

A-ta Zastanawiam się od wieczora sobotniego, na czym polegał przekaz Pana ( nie jestem pewna) Dycza, który w tv przekazał: "Kościół łączy się w bólu z Polakami". Gdybym miała jeszcze jakiekolwiek wątpliwosci, to znamienne było powitanie trumny prezydenta nie przez urzędującą pierwszą głowę naszego państwa,a przez kolejnego księdza w fioletach. Pokaz "kto tu rządzi". W takich okolicznościach homilia Pana Suchego jest naprawdę żadnym wybrykiem dla jego przełożonych. 13 kwietnia 2010 12:04

j-23 Dla czarnych nie może być żadnego przebaczenia. Milionom ich ofiar nie moglibyśmy spojrzeć "w oczy". Łajdak w sutannie zawsze pozostanie łajdakiem. 13 kwietnia 2010 12:18

reyna I o czym my tu mówimy. Przecież po 1989 roku władza tzw. świecka weszła w głęboki układ z kościołem. A to, co dzieję się teraz, jest tylko konsekwencją popuszczonych cugli. Jedyna słuszna religia, krzewicielka chrześcijańskich wartości, pokazuje coraz dobitniej swoje prawdziwe oblicze czyli szatańskie. 13 kwietnia 2010 12:32

jan pawelek2 e tam cieciu z torunia w ogole babciom tak zamieszal w glowach ze moja uwaza ze to byl zamach putina z tuskiem bo sie na to umowili. 13 kwietnia 2010 13:18

volnymirek Moja teściowa też w kółko gada , że to był zamach . Że bombę podłożyli w Rosji podczas remontu . 13 kwietnia 2010 14:11

 

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej całej tragedii to powstała istna szopka.

 

Niestety ale tak :( .

Dzisjaj media podały, że wiele rodzin osób które zgineły cierpi biedę :shock: maja zablokowane konta bankowe bo nie mieli pełnomocnictwa :] nie maja za co dokonać pogrzebu, a dzieci pana Putry nie maja co jeść :shock: .

Kujcie żelazo puki gorące-może jakoś dożywotnia renta będzie ::? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie piszcie na forum diagnostów o tych rzczach jest tyle innych ciekawszych stron, przykłady powyżej, że można się tam podzielić swoimi poglądami. Do tej pory byłem pełen podziwu dla forumowiczów, że nikt tego tematu nie poruszał. :ok

A co mi tam przecież to jest Hyde Park i każdy może mieć swoje zdanie ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.