Skocz do zawartości

STACJA 2000 v. 8.5.5. [30-06-2010]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

- modyfikacja [bTP Edycja/Przeglądanie] - zmiana wyglądu tabliczki (część do odcięcia)

- modyfikacja [bTP Edycja, Dane teleadresowe] - kontrola przeprowadzanej korekty danych teleadresowych

- modyfikacja [bTP Edycja, Dane teleadresowe] - dodanie przycisku "anuluj zmiany"

- modyfikacja [bTP Edycja, Przeglądanie korekt] - dodanie informacji ""

- modyfikacja [Dokumenty płatności] - zmiana długości pól NAZWA KONTRAHENTA (120->150) i NIP (13->16)

- modyfikacja [moduł SMS] - uaktualnienie opisu dostępnych statusów

- modyfikacja [bTP Edycja, Dane teleadresowe] - dodanie numeru telefonu komórkowego "53*" - Dz.U.2009.153.1225

- nowy dokument (PDF) - Projekt rozporządzenia MI zmieniającego rozporządzenie w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach

- nowy dokument (PDF) - Projekt rozporządzenia MI zmieniającego rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia

- nowy dokument (PDF) - Dz.U.2010.110.729 (2010-06-23) - rozporządzenie MI z dnia 2.06.2010 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów wchodzących w skład kolejki turystycznej oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.