Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

lisek

Czy autobus DMC poniżej 3,5 t musi mieć wyłcznik pradu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
danielg539

DMC nie gra roli, ważna jest ilość miejsc. Jeżeli ma więcej miejsć niż 15 to musi posiadać wyłącznik prądu (rolę tę może spełniać zacisk akumulatora demontowany bez użycia marzędzi).

 

Dz U 32 §9 pkt 8b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lisek

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
arafal25

Wrócę do tematu

W naszej okolicy policja zaczeła zabierać DR za brak "hebli" tylko podobno od 2011r nie są już konieczne.

 

Szukałem jakiegoś & . Może ktoś by mnie naprowadził na taki zapis w Dz U.

 

 

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mirek.g

Dz.U951 par 9 pkt 8 Hebel "dopuszcza się" czyli nie ma wymogu od 4 kwietnia 2011 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.