Skocz do zawartości

Diagności będą decydować o recyklingu aut


franwrc

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę,że chyba to się nie uda ,wg mnie za mało wiedzy.To chyba temat dla rzeczoznawców Ps.sprawy w sądzie,odwołania od decyzji diagnosty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O się wtedy będzie działo na SKP, jak się który dowie, że jego ukochane autko idzie na żyletki, trza się zaopatrzyć w jakiś ochraniacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie na niego czas to dlaczego nie, koledzy się zawsze śmieją jak robię badanie swojego samochodu, że lepiej dla auta było by jechać na inną stację. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Jak przyjdzie na niego czas to dlaczego nie, koledzy się zawsze śmieją jak robię badanie swojego samochodu, że lepiej dla auta było by jechać na inną stację. :D

Nie ma prawnych przeciwskazań do badania własnego auta???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że lepiej dla auta było by jechać na inną stację.

A niby dlaczego...????

widziałem w twojej okolicy gorsze od niebieskiego Una

Czyzby miał kontakty ze "Smerfami"...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku ładnych lat jeżdżę bez legalnego BT.
:shock:

adam przestań, nie pisz takich rzeczy.

A tak swoją drogą, jak Ty torobisz.

kontakty ze "Smerfami"...????
Nie ma prawnych przeciwskazań do badania własnego auta???

Tu nie jestem pewny, ale na ten temat jest chyba Art. 24 KPA, w poniedziałek :-D w pracy sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie jestem pewny, ale na ten temat jest chyba Art. 24 KPA,

ten artykuł jest zapisany jak cała reszta naszych przepisów, może i nie musi nas dotyczyć ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca stare?Jak zaczynałem pracę to też tego się czepiali,nawet był klient który miał w rodzinie diagnostę o takim samym imieniu i nazwisku, i mimo że był policjantem(milicjantem) to dla świętego spokoju przyjechał do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

adam przestań, nie pisz takich rzeczy.

A tak swoją drogą, jak Ty torobisz.

Normalnie, jak przychodzi termin badania technicznego sam wjeżdżam na skp, sam wykonuje BT, sam dokonuję stosownych adnotacji w rejestrze i DR, sam wystawiam sobie rachunek, sam płacę :) i tak już kilka ładnych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, jak przychodzi termin badania technicznego sam wjeżdżam na skp, sam wykonuje BT, sam dokonuję stosownych adnotacji w rejestrze i DR, sam wystawiam sobie rachunek, sam płacę :) i tak już kilka ładnych lat.

 

też tak właśnie robię, mało tego co jakiś czas, czyli o wiele częściej niż raz do roku wykonuję taki "przegląd", a co przecież nikt mi nie zabroni i auto jest sprawne.:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest takie mądre powiedzenie- że szewc w dziurawych butach chodzi - ale w odniesieniu do diagnosty powinno brzmieć -ze diagnosta ma najsprawniejszy pojazd i jego sumienie nie powinno mu pozwalać aby kontrolować innym pojazdy -nie mając czystego sumienia w odniesieniu o swojego .Czy sprawdzając swój pojazd też możecie popełnić przestępstwo poświadczając nieprawdę -na pewno tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawdzając swój pojazd też możecie popełnić przestępstwo poświadczając nieprawdę

Szczerze-myślę ze prędzej niz w przypadku klienta.... :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie trochę racji tym bardziej, że jak w przypadku Mirka znajomość właściciela też nie jest na plus a co za tym idzie to z 70% badań mam takich, bo znam właścicieli :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomość właściciela też nie jest na plus a co za tym idzie to z 70% badań mam takich, bo znam właścicieli

 

Chyba najwyższy czas zmienić miejsce pracy :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.