Skocz do zawartości

film


wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądalem! Zależy co lubisz. Mi super sie oglądalo, a żona... zasnęla?!

Ostatnio oglądalem też Awatar. No rewelacja. ślubna ledwo ledwo, już drzemała ha ha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał film Insepcja.

 

jawa-sen-sen w śnie-sen w śnie w śnie -sen w śnie w śnie w śnie czyli czwarty poziom............... miłego oglądania :D

"pachnie" matrixsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Incepcja
no właśnie

 

Zaczyna się nieciekawie ale później akcja się rozkręca

tak jak koledzy piszą zależy kto co lubi, dla mie OK czoć na avatara bym się przeszedł jeszcze raz a na incepcje nie koniecznie....

 

Najlepsze jest to przeliczanie czasu w kolejnych poziomach snu

5 min w realu to na I poziomie już godzina czyli 12 razy dlużej w drugim poziomie znowu razy 12 czyli pół dnia następnie to już prawie tydzień no i tak dalej.............. a ten spadający bus z mostu od połowy filmu aż do końca.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oglądał film Insepcja.

 

jawa-sen-sen w śnie-sen w śnie w śnie -sen w śnie w śnie w śnie czyli czwarty poziom............... miłego oglądania :D

"pachnie" matrixsem

 

Podobny motyw był w filmie 13 Piętro, który warto obejrzeć. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

A wracając do Czarnobyla - był tam ktoś z forumowiczów? Ja ciągle się wybieram, ale nie mogę się zdecydować co do formy zwiedzania... Ogólnie o katastrofie i skutkach mam dość kontrowersyjne zdanie, więc się nie wypowiadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle się wybieram, ale nie mogę się zdecydować co do formy zwiedzania...

 

Można by się wybrać grupą zorganizowaną z forum.

 

Forma zwiedzania dowolna byle by po powrocie wkręcona w tyłek żarówka nie świeciła... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gee - Ty tak wszystko tylko przez internet tylko? ;)

 

Powiem tak - na wiosnę zeszłego roku miałem jechać i mi niestety nie wyszło. Ale trochę fajnie może...

Ogólnie od w zasadzie każdego kto tam był słyszę jedno - media to jedno, a rzeczywistość jest inna... Więc generalnie pewne kontrowersyjne opinie jakby się potwierdzają.

Ogólnie szukam sposobu na nieco niekomercyjne zwiedzanie. Ofert z netu raz, że nie są tanie to i nie są ciekawe za bardzo - płacisz 400 USD za obwiezienie busem po okolicy, niczego nie wolno i wio do domu. Nie do końca o to mi chodzi. Nie to, żebym chciał skakać po reaktorze - nie nie. Ale liczę powiedzmy na coś co można by nazwać indywidualnym tokiem zwiedzania, a z relacji widzę, że są pewne dojścia i jest to od czasu do czasu możliwe.

Rozumiem Psuj, że byłbyś chętny? No to z adminem jest nas już trójka. 8)

Będę badał temat.

 

[ Dodano: 18-01-2011, 20:28 ]

Aha - pierwszy z linków to fake - było już o tym na forum.

 

[ Dodano: 18-01-2011, 20:30 ]

Natomiast trzeci link to właśnie tak po trochu moje zdanie na temat czarnobyla...

 

[ Dodano: 18-01-2011, 20:32 ]

A zwiedzanie o jakie mi chodzi to bardziej w stylu drugiego linku właśnie - a nie z biurem podróży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem za młody bo 85' ale czegoś nie rozumiem. Co tam jest do zwiedzania? Miejsce opuszczenia przez ludzi mieszkań? To w Polsce zorganizujmy wycieczki do terenów zalanych powodzią, też będzie ciekawie. A czernobyl się rozpada bo to prowizorka i miała być remontowana kopuła zabezpieczająca, tylko brak kasy a ruscy się wypieli na to, więc może jeszcze nas czeka powtórka z rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne na świecie miasto tej skali (kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców) opuszczone w ciągu jednego praktycznie dnia i nietknięte od tego momentu. Swoisty rezerwat socjologiczno-przyrodniczy tamtych czasów. Ewenement - miasto zatrzymane w czasie. Przerwane ludzkie życie, historia... Miejsce magiczne i przerażające, intrygujące i wprawiające w zdumienie. Postindustrialny krajobraz jednej z największych katastrof przemysłowych. Do tego największe cmentarzysko pojazdów (w tym lotnictwo i transport wodny). Do tego najtajniejsze radzieckie instalacje wojskowe (oko Moskwy)...

Faktycznie - nudy... po krótkim zastanowieniu... Już lepiej pojechać do Czech na piwo w tym czasie - co nie? ;)

 

PS luket - jesteś rocznik 85? Hmmm - czyli jednak na promieniowanie się załapałeś, tak? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdążyłem się załapać na promieniowanie i nawet jakieś żyganko było z opowiadań mamusi. Narazie jestem zdrów, dziękuję za troskę. Kolego blakop temat naprawdę ciekawy owszem nawet oglądałem film dokumentalny o tej tragedii, ale jechać tam.... No cóż...zostałem nieprzekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Czarnobyla jedzie się po adrenalinę , jeżdżą ci co chcą pokazać jacy są kozaki. Promieniowanie olewają , chodzą tam gdzie chcą i mają w D...e czy będą żyć rok czy 10 lat więcej.

To jest to samo co palenie papierosów,wiesz że się trujesz a robisz to swiadomie :razz:

To jest moje zdanie i niech nikt nie bierze tego jako normę w społeczeństwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awaria nastąpiła 26 kwietnia 1986

28 kwietnia, dwa dni po katastrofie, o godz. 7 rano stacja monitoringu radiacyjnego w Mikołajkach zarejestrowała aktywność izotopów promieniotwórczych w powietrzu ponad pół miliona razy większą, niż normalnie. O 9 informację przekazano do Centralnego Laboratorium Ochrony Radiologicznej (CLOR) w Warszawie, które o godz. 10 ogłosiło alarm. Początkowo polscy naukowcy przypuszczali, że gdzieś nastąpiła eksplozja atomowa. Jednak analiza promieniotwórczych zanieczyszczeń jednoznacznie wskazywała, że ich źródłem może być tylko pożar reaktora atomowego. Dopiero o godz. 18 specjaliści dowiedzieli się z radia BBC, że chodzi o Czarnobyl. Wskazuje to na silną blokadę informacji, jaką wprowadziły sowieckie władze.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_elektrowni_j%C4%85drowej_w_Czarnobylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Czarnobyla jedzie się po adrenalinę , jeżdżą ci co chcą pokazać jacy są kozaki. Promieniowanie olewają , chodzą tam gdzie chcą i mają w D...e czy będą żyć rok czy 10 lat więcej.

 

No ale tutaj tez promieniowanie dotarło przecież - nie? Nawet widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.