Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Polecane posty

OLEK

Gdzie szukać przepisów mowiących o rodzaju dyszla który należy zastosować przy przyczepie marki SAM o DMC 10 000kg.

Mam na myśli dyszel z osią centralną -sztywny (podobny do kampingowego) i przegubowy (podobny do przyczep rolniczych).

Czy są jakieś ograniczenia.

Jarek

zastanawiam sie gdzie moznaby było to znaleś i tez nie przychodzi mi nic do głowy.mam nadzieje Olek ze nie zabieraqsz sie do tego bez opini rzeczoznawcy?

wlodas

Olek - "pacjent" musi przyjsc do ciebie, czy do WK z pełną dokumentacja pojazdu SAM, to rzeczoznawca ja tworzy i to co tam napisane to musisz tylko sprawdzic

fricman

Proszę o pomoc w ustaleniu rodzaju badania a dokładniej pozycji w cenniku, wkonuję badanie co do zgodności z warunkami technicznymi poj. SAM przyczepa lekka.

jaka

Popatrz na forum to już poruszał P.Wlodas(jeżeli to jest pierwszebad. tech)

Nie określiłeś rodzaju bad. tech.a wkońcu z czymś Ci klient przyjechał.

fricman

Przepraszam ale nie mogę tego znaleść na forum- wykonuję pierwsze badanie tego SAM-a (przyczepy lekkiej)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.