Skocz do zawartości

audi a2 hak


duchu

Rekomendowane odpowiedzi

Jake prawidłowe masy przyczep audi a2

 

podaj pojemność,paliwo,i dmc--lub VIN( tak będzie najlepiej) :)

 

O1 - 1000kg O2 - od 460 kg do 520 kg

Info z katalogu ITS

 

tabliczce 2 pozycja jest pusta

 

Dlaczego jest pusta -zapomnieli coś napisać...ot tak :P

Czy akurat ten model ,lub partia pojazdów, nie może ciągnąc przyczepy?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że skoro brak info w 2 linii na znamionowej to akurat ten model nie może poruszać się z przyczepą z hamulcem czyli powyżej 750 kg. w niektórych katalogach podają właśnie 1000 kg przy danym modelu( pojemność silnika , typ, rocznik), a w niektórych właśnie brak danych. Brak danych czyli nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jest pusta -zapomnieli coś napisać...ot tak

Nigdy nie miałes na OBT sam.z Belgii...

a w niektórych właśnie brak danych. Brak danych czyli nie może.

To ze występuje brak danych to nie oznacza iz sam.ten nie moze miec"ogona".Jezeli klient chce miec koniecznie podane wartości O1 i O2 to azymut do serwisu po świad.homo na ten pojazd i po problemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na tabliczce nie ma podanej wartości to ja bez homo tych danych bym mu nie uzupełnił.

Nasze rozporządzenie stwierdza, że jeżeli pojazd jest przystosowany do ciągnięcia przyczepy to ma mieć określoną pozycję w tabliczce znamionowej, czyli jak tej pozycji nie ma określonej to znaczy że nie może posiadać haka zgodnie z rozporządzeniem to teraz pytam o co chodzi z sytuacją w której pozycja jest nie wypełniona a w homo jest wartość ta podana czy nasze rozporządzenie jest nie zgodne z kwestię homologacyjną czy też jeżeli nasze rozporządzenie jest zgodne to mniemam, że homologacja została wykonana z naruszeniem prawa, ktoś to zgłębiał i rozpatrywał? Bo chwilami to nie wiadomo w którą stronę pójść i którym kostylem się podeprzeć aby nie spotkać się nie oczekiwanie z ziemią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat ten model nie może poruszać się z przyczepą z hamulcem czyli powyżej 750 kg

a poniżej Twoim zdaniem może ???

 

Janusz chodziło mi o kwestię przyczepy tylko z hamulcem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Ja miałem niedawno A2 z Niemiec silnik 1.0 i też na tabliczce nic, i w dokumentach w pozycjach O1 i O2 pusto. Ale co lepsze hak był fabrycznie zamontowany :). Klient miał 2 możliwości albo zdjąć hak albo przynieść homo. Skorzystał z 1 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.