Skocz do zawartości

Próba włamań na konta użytkowników forum ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    25

  • Psuj

    23

  • darkdog

    18

  • blakop

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kto jest bezwiny niechaj pierwszy żuci kamień niech żuci :P życie nietylko poto jest by brać życie niepoto by bezczynnie trwać i aby zyć siebie samego trzeba dać :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem zaproszenie na forum krainy elfów - O! ;)

Ja też dostałam to zaproszenie :)

I nawet pomyślałam, że ta kraina elfów to tylko tak...dla wybrańców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem i wszystko jest niby ok tylko zadziwiająca jest prośba o zalogowanie się na forum elfow z tym samym nickiem co na Naszym forum. W domyśle może administrator elfów liczy że logując się użyjemy tego samego hasła i w ten sposób będzie mógł przejąć nasze konta ???!!!! tylko po co ??!!!

Witaj

Serdecznie zapraszam na forum na kazdy temat, www.rozmowy.w-krainie-elfow.com

Cieplutko pozdrawiam

Laura

 

BTW Nasz najstarszy uzytkownik skonczyl 70 lat

Bardzo prosze zarejestruj sie u nas takim samym nickiem jakiego masz tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem i wszystko jest niby ok tylko zadziwiająca jest prośba o zalogowanie się na forum elfow z tym samym nickiem co na Naszym forum. W domyśle może administrator elfów liczy że logując się użyjemy tego samego hasła i w ten sposób będzie mógł przejąć nasze konta ???!!!! tylko po co ??!!!
Witaj

Serdecznie zapraszam na forum na kazdy temat, www.rozmowy.w-krainie-elfow.com

Cieplutko pozdrawiam

Laura

 

BTW Nasz najstarszy uzytkownik skonczyl 70 lat

Bardzo prosze zarejestruj sie u nas takim samym nickiem jakiego masz tutaj

Wybacz JANUSZ1971, ale to już przegięcie by na publiku cytować to co przyszło na p.w. Wspomnieć coś tam, bez szczegółów to jedno, ale tak. Osobiście to mi się nie podoba choć pewnie zaraz zlecą na mnie baty za post. Według mnie to nieładnie. :nook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dostałem. :)

 

najwyżej.....BAN :)

 

No bez przesady... wiem, że jestem mały i wredny (to przez to serce blisko du.y) i łatwiej mnie przeskoczyć niż obejść, ale za to nikomu nic nie zrobię... nie no, może tylko Blakopowi przy okazji wytłumaczę, że połamanymi rączkami ciężko zbiera się powybijane ząbki... :evil::evil::evil:

 

No i nie prowokujcie mnie bo będę musiał znowu sam sobie ostrzeżenie dodać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz JANUSZ1971, ale to już przegięcie by na publiku cytować to co przyszło na p.w. Wspomnieć coś tam, bez szczegółów to jedno, ale tak. Osobiście to mi się nie podoba choć pewnie zaraz zlecą na mnie baty za post. Według mnie to nieładnie

Może to zwykły spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodatyzmazur - Ty byś nawet nie musiał się przyznawać że z psiarni jesteś 8) Z takim podejściem do życia.... :evil:

Podejście do życia prawidłowe. Zobaczymy jak ktoś Twoje p.w. na publiku puści... Z tą psiarnią to przesadziłeś - zajechało tu populizmem. Jestem jeden wśród wielu diagnostów. Wielu z WAS zapewne zostało "pokrzywdzonych" przez prawo. Jednak Twoje zachowanie i użyte słowo jest nie na miejscu.

Spośród wielu userów forum prezentujesz jako nieliczny postawę ofensywną wobec moich postów, a raczej mojej osoby w ogóle. Weź pod uwagę znaczenie tych słów, a nie to kto je napisał, czy też jaki zawód wykonuje. Jeśli według Ciebie takie zachowanie tj. upublicznianie treść p.w. na publiku jest czymś normalnym to trudno. Twój problem. Jednak jakieś zasady NETYKIETY powinny obowiązywać.

Ciekawe gdybym napisał posta o podobnej, nie przynoszącej chluby treści jednak użył przy tym jakiegoś określenia niezbyt miłego, odnoszącego się do DIAGNOSTÓW :idea:

Nie zachowuj się jak dziecko, któremu rodzice tłumaczą, że czegoś nie powinien robić, a on to zrobi np. włoży gwóźdź w gniazdko i później jest wielce obrażony na to "gniazdko" dając co chwila temu wyraz - gdy tylko zobaczy jakieś... Jeśli dopuściłeś się złamania ustanowionego prawa to pretensje miej do siebie, a nie do każdego policjanta. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje zachowanie i użyte słowo jest nie na miejscu.

Spośród wielu userów forum prezentujesz jako nieliczny postawę ofensywną wobec moich postów, a raczej mojej osoby w ogóle

Nie tylko do twoich.

Jego agresywna postawa jest spowodowana tym że nie ma pojęcia o zawodzie Diagnosty bo nim nie jest :evil: siedzi za biurkiem w WK.

Widocznie agresję tłumi w pracy i dlatego wyżywa się pisemnie i intelektualnie na tym forum ,gdyż tutaj może pokazać swoja wyższość jako Urzędnik Państwowy instytucji której my podlegamy i jego zdaniem mamy sie go słuchać i nie dyskutować :evil:

Analogicznie postępuje większość WK w Polsce. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że jesteśmy tutaj w miarę sami swoi i za byle co nie będziemy się obrażali.

Ciekawe gdybym napisał posta o podobnej, nie przynoszącej chluby treści jednak użył przy tym jakiegoś określenia niezbyt miłego, odnoszącego się do DIAGNOSTÓW

I tak wiemy że jesteśmy ch... , złodziejami i co tam klientowi ślina na język przyniesie ,podobnie jak policjanci . :D

Brodaty odegrasz się na blakopie jak zabłądzi na mazury . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.