Skocz do zawartości

Próba włamań na konta użytkowników forum ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • JANUSZ60

    25

  • Psuj

    23

  • darkdog

    18

  • blakop

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

Brodaty odegrasz się na blakopie jak zabłądzi na mazury .

Można i tak, ale po co? Co by nie mówić to jest forum ogólnodostępne. Po pierwsze takie zachowanie świadczy o pewnych brakach w .... Po drugie pewne rzeczy można tolerować do jakiejś granicy. Policja jest instytucją państwową, co znaczy, że ... Gdy ktoś przesadzi to ...

 

Lubię podyskutować, ale na argumenty. Jak ktoś ma chwile czasu to zapraszam do poczytania kilku stron mojej "konwersacji ze SZTURMANEM - oficerem Policji oraz KROPKIEM: http://www.ifp.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15302&start=300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić to jest forum ogólnodostępne. Po pierwsze takie zachowanie świadczy o pewnych brakach w .... Po drugie pewne rzeczy można tolerować do jakiejś granicy.

 

W pełni się z Tobą zgadzam, trochę kultury nigdy nie zaszkodzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koledzy widzę że awansuje w oczach. Dziękuje bardzo za takie zaszczyty. Ja Wam też kurna cosik wymyślę __czekaj ,czekaj :D

Ojtam Wiesiulku zaraz awans ja też awansowałem na Toudiego :evil:

 

[ Dodano: 23-08-2011, 17:29 ]

Co by nie mówić to jest forum ogólnodostępne. Po pierwsze takie zachowanie świadczy o pewnych brakach w .... Po drugie pewne rzeczy można tolerować do jakiejś granicy.

 

W pełni się z Tobą zgadzam, trochę kultury nigdy nie zaszkodzi.

Pozdrawiam

Szkoda Panowie że z zartobliwego tematu elfy trole ogry zaraz wynikają kłutnie opluwanie się wzajemnie a można sobie pożartować pośmiać się i tak życie nam sprzyja tyle problemów porażek kto by niebył czy Policjant czy Diagnosta to niema żadnego znaczenia myśle że powinniśmy się bardziej sznować ::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodatyzmazur - jesteś ucieleśnianiem mentalności niespełnionego ormowca jak dla mnie - stąd i ta ofensywa. A w tym temacie moje uwaga dotyczyła tego, że trzeba czasami uważać, żeby w egzekwowaniu prawa nie otrzeć się o groteskę. Ty chyba nie tylko się otarłeś ;)

Zacytowany fragment nie był bowiem ujawnieniem prywatnej korespondencji o nieznanej treści, tylko przedrukowaniem spamu, jaki większość z nas teraz lub w przyszłości dostała na tą i na wiele innych skrzynek na innych forach... Wiesz - to trochę tak, jakbyś jako prywatną korespondencję potraktował również komunikat z serwera informujący Cię o błędach w wysłaniu poczty, czy newsletter z jakiejś strony... W tym układzie przepraszam, ale publiczne zwracanie komuś na to uwagi i nazywanie tego ujawnianiem korespondencji jest bardziej niż śmieszne... W dodatku w temacie o wybitnie żartobliwej wymowie...

Doceniam Twoją wnikliwość i staranność w studiowaniu przepisów, jednak jego surowe egzekwowanie w każdym przypadku czasem może prowadzić do ośmieszania...

 

Janmarek - nie jestem pracownikiem WK, więc nie rozsławiał nieprawdziwych informacji, bo jak widzisz stróże prawa czuwają ;) Wyżywać się zatem nie muszę, a Tobie radzę, że jak już chcesz brać udział w takich dyskusjach to dowiedz się najpierw kto to jest Urzędnik Państwowy, bo z pewnością nie jest nim pracownik WK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to zamiesznie prze ze mnie ,w miedzy czasie już mnie tu człowiek z mazur obraża itd ale ja przyjmuje to na klate i nadal nie czuje się winny bo w poscie prze ze mnie zacytowanym nie było nic czego nie można by napisać na ogólnym forum ,poza tym że była to prywatna wiadomość którą w tej samej formie otrzymali prawie wszyscy forumowicze.

Na nikogo się nie obrażam bo to nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy ktoś wylewa na mnie swoje żale ,taki zawód ..... :D:D:D

A na dworze u mnie dzisiaj 30 stopni kto miał więcej??!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brodatyzmazur - jesteś ucieleśnianiem mentalności niespełnionego ormowca jak dla mnie - stąd i ta ofensywa.

Tak dla przypomnienia:

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

 

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

 

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

 

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

Skoro nikt nie reaguje na takie zachowania bądź co bądź zasłużonego usrera to zgodnie z tym:

Dajcie sobie Panowie raz po mordce albo po buziaku i bedzie spoko.

- To ze szczególną dedykacją refren jest dla Ciebie BLAKOP - za te ORMO: http://fcuk.wrzuta.pl/audio/6FIeLG82kfJ/karramba_-_pocaluj_mnie_w_dupe i będzie spoko. :evil::evil::evil:rotflwt.gifrotflwt.gifrotflwt.gif:evil::evil::evil:rotflwt.gifrotflwt.gifrotflwt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dark... mnie , ze jestem inna jakoś do tej pory nie wykopali. Także myślę , że z tolerancją nie jesteśmy do końca na bakier.

Myśle ja tak sobie czy nielepiej się wspóulnie pośmiać,pożartować żeby się odstresować poco się żłościć poto jest to Forum żeby sobie pomagać w trudnych tematach a kiedy trzeba pożartować TO ŻARTUJMY ŚMIEJMY SIĘ

::hey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam więcej... :P

I wszystkich Was- KOCHAM- :oops:

I ormowców i diagnostów , Policjantów i zlodziei też...

...............Kultura musi być w Narodzie.

 

Ormowców nigdy w życiu nie pokocham... ;)

Gee jak możesz..... :P wszystkich kochaj :hug: ,ale nie ORMO :nook

 

::hey:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ormowców nigdy w życiu nie pokocham... ;)

Bo giną już powoli, na szczęście ,,,

 

I żeby nie było, żem gorszy - też dostalem zaproszenie do elfów ,

może napisze ktoś, kto nie dostał ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubią mnie, albo nie przyjmują troli

A jednak, poznali się na Tobie, albo wręcz potraktowali Ciebie jedynego poważnie ,,,

Moderatora to się boją. A zaproszenie też dostałem (i olałem) ::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.